PuoliPöhkö
Well-known member
Hämäläinen pärjäsi auton ansiosta ainoastaan sillä sektorilla, jossa ajotaidoilla ei ole niin väliä. :thumbup:cccp sanoi:KoS the Dominator! LOL Räkä, opettelisi amis ajamaan..
Kimi veti taitosektorit himaan :ahem:
Hämäläinen pärjäsi auton ansiosta ainoastaan sillä sektorilla, jossa ajotaidoilla ei ole niin väliä. :thumbup:cccp sanoi:KoS the Dominator! LOL Räkä, opettelisi amis ajamaan..
Tottakai se on ku 5 kierroksen bensat. LOL Hämy taas pr-paalulleSue_me sanoi:Oli kyllä Hamiltonin ajo ihan erinäköistä kuin muilla. Pitoa oli ihan tajuttomasti.
Otettiin siis bensaa pois?gin sanoi:King of Separi vei höyrypaalun :thumbup: varma tieto!
Sössö katos jonnekin kesken Q3:n.
Onnittelut! :ahem:WebSlave sanoi:Supertriplasta tuli rahaa, mutta ei tuolla kolmikolla kovin korkealla kertoimella.
Ihan sama vaikka olisi miten painava, ei 8. sijalta Heikki tule nousemaan ainakaan pallille.Mediaprofeetta sanoi:On varmaan taas Heikillä aika paljon painavampi auto kuin Hamiltonilla.
Alonso on kova rattimies, olis viime kaudella pyyhkiny Hamiltonilla lattiaa, mutta mäklara sabotoi Alonson autoapetrolhead sanoi:Onko Alonso noin hyvä vai Piquet noin heikko?