jjv
Well-known member
- Liittynyt
- 4.5.2005
- Viestit
- 26943
Toki autojen kokonaismäärää pitäisi nostaa 10-20:llä jotta kaikki mahtuisivat mukaan.
Ei taida olla varikolla tilaa.
Toki autojen kokonaismäärää pitäisi nostaa 10-20:llä jotta kaikki mahtuisivat mukaan.
Kokonaisuuden kannalta olisi varmaan helpompaa muuttaa Le Mansin GT-luokka GT3:ksi koska jo olemassa olevillakin merkeillä on ihan samalla lailla valmis auto siihenkin. Ja sitten tosiaan
mikään ei estäisi lisämerkkejä osallistumasta. Toki autojen kokonaismäärää pitäisi nostaa 10-20:llä jotta kaikki mahtuisivat mukaan.
Autokunta #23, LMP2, mukana muuan Fabien Barthez. Juurikin se jalkapallomokke joka on voittanut vissiin kaikki merkittävimmät futispokaalit niin joukkue- kuin yksilötasollakin.
Taitaa olla kaikille sessioille luvassa satunnaisia sadekuuroja.
Kukaan kattellut tän vuoden sessioita Eurosport playerillä? Vieläkö laatu on hirveää puuroa vai joko vuonna 2016 saa näkymään HD:na?
Paljon parempi kuin ennen, HTML5 (jos ei niin poista Silverlight) ja 720p ja hyvällä bitratella.Kukaan kattellut tän vuoden sessioita Eurosport playerillä? Vieläkö laatu on hirveää puuroa vai joko vuonna 2016 saa näkymään HD:na?
Paljon parempi kuin ennen, HTML5 (jos ei niin poista Silverlight) ja 720p ja hyvällä bitratella.
Englannin kielistä selostusta ei saa mutta on erillinen feedi jossa ei mainoksia eikä selostusta, tämä hyvä yhdistää RLM:een.
RLM studio feedi jossa aika ruudussa joten helppo synkata kuvan kanssa: https://www.youtube.com/user/exint2/videos?view=2&flow=grid&live_view=500