Kuka on ollut enemmän itkemässä julkisuudessa kuin Verstappen?Vähemmällä vaivalla pääsee, kun luettelee ne F1-kuljettajat, jotka ei ole itkupillejä.
Kylla Hamiltonkin on ollut aika hyva valittamisessaKuka on ollut enemmän itkemässä julkisuudessa kuin Verstappen?
On Hamiltonkin tosiaan ollut talvitesteissä äänessä, mutta ei vain kuulu rivikuskien joukosta.Kylla Hamiltonkin on ollut aika hyva valittamisessa
https://www.racefans.net/2026/02/11/600-metre-lift-and-coast-is-not-what-racing-is-about-hamilton/
“If you look at Barcelona, for example, we’re doing 600 metres lift-and-coast on a qualifying lap,” said Hamilton. “That’s not what racing is about.”
The complexity of the energy management systems on the new power units is also a concern for Hamilton, who believes "none of the fans are going to understand it."
"I sat in a meeting the other day and they're taking us through it," he said. "It's like you need a degree to fully understand it all."
Max -fanithan ihailevat tuota autonhallintaa muna pystyssä! "How did he manage to keep that car on track!" sitten Leclerc, tekee vastaavan = ajovirheErittäin hieno kolmekuuskymppinen jälleen kerran.
Lewis hyväksyy asiat kuin aikuinen mies, eikä uhkaile lähtevänsä sarjasta heti kun ei pärjää.On Hamiltonkin tosiaan ollut talvitesteissä äänessä, mutta ei vain kuulu rivikuskien joukosta.
No ei varmaan kun kaikki muut ympärillä ovat spekuloimassa koko ajan milloin Hamilton kyllästyy Leclercin turpasaunaan.Lewis hyväksyy asiat kuin aikuinen mies, eikä uhkaile lähtevänsä sarjasta heti kun ei pärjää.
Miksi kyllästyisi? Tienaa 2x enemmän kuin leku ottamalla turpaan, ja saa ajaa sarjan legendaarisimmista tiimeistä. Historian menestynein kuljettaja, 40M kausi, ei mitään todistettavaaNo ei varmaan kun kaikki muut ympärillä ovat spekuloimassa koko ajan milloin Hamilton kyllästyy Leclercin turpasaunaan.
Nyt ainakin auto hajosi ekassa mutkassa.No ei varmaan kun kaikki muut ympärillä ovat spekuloimassa koko ajan milloin Hamilton kyllästyy Leclercin turpasaunaan.