Davros
Well-known member
- Liittynyt
- 14.5.2013
- Viestit
- 6375
Brasilian Kimi-Schumi tilanne oli hienompi.Eksää muista? Viime kauden hienoin ja legendaarisin ohitus!Schumihan tuo.
Brasilian Kimi-Schumi tilanne oli hienompi.Eksää muista? Viime kauden hienoin ja legendaarisin ohitus!Schumihan tuo.
No jaa. Ei toi toki ohitusta kummempi, mutta se vaa et se on Eau Rouge. Kimi-Hülk tilanne oli Austissa Kans hieno. Ja Kimi-Resta Hockessa..Brasilian Kimi-Schumi tilanne oli hienompi.
Tuommoisia suunnitelmia oli muistaakseni FIAlla muutenkin, mutta kun muutos olisi liian työläs ja kallis sekä tiimeille kuin myös pirellile ja blaa blaa blaa..http://robotpig.net/_images/posts/F1_18wheels_1.jpg
Michelin haluaisi ilmeisesti jotain tällaista. Olisi ainakin omaan silmään ihan miellyttävän kokoiset vanteet.
Pitiks tost kuvast tajuu jotain vai tosta saksankielisestä jutusta?Uudehkoa taikaa siistissä![]()
Muistat koska viimeksi Mersun perustajasuku on vieraillut tehtaalla ja kuka oli miss-suomen perintöprinsessa 1983, mutta et sitä kun Kimi ohitti Schumin eau rougessa vuosi sitten? Nyt prioriteetit kuosiin!Meneekö Räikkönen tuossa Hamiltonista vai Rosbergista ohi?
Vielä ku sais lausahduksen kirjoitettua oikein.eBay:stä saisi tilattua..