pendellstock
Well-known member
- Liittynyt
- 19.11.2007
- Viestit
- 2099
Ihmis-uroksilla on nännit. Mutta onko uros-koirillakin nännit? Voisiko joku uroskoiranomistaja pyyhkäistä hauvansa ala-mahan alta ja raportoida tulokset tänne.
Joskus kun pollattiin että kuka Forumisti haluaisit olla päivän, vastasin että Kurski. Ihan että selviäisi että mitä vittua?
Mutta voi olla että sittenkin päivä Pendelenä ois päheempi.
Mites pendeli toi google?
Mites pendeli toi google?
Onks pakko pyyhkästä sitä mahan alta? On niillä nännit, mutta ei niitä pieniä näppylöitä välttämättä ihan vaan pyyhkäsemällä tunne. Ja nimimerkkiä ei pysty itse vaihtamaan vaan sitä joutuu anomaan Antilta. Oliko siinä tarpeeksi eläinaiheisia vastauksia?
Olenko se vain minä vai näyttääkö muidenkin mielestä Räsäsen Päivä Skeletorilta jolla on peruukki?
Mikä on sellanen kukkahattutädillisestikin sallittu synonyymi vinosilmäihmisille eli Kiinan, Japanin, Korean, Thaimaan ym. kansalaisille, jos ei tiedä minkämaalainen henkilö on kyseessä?
Vinis.
Vinis.
Aasialainen.Mikä on sellanen kukkahattutädillisestikin sallittu synonyymi vinosilmäihmisille eli Kiinan, Japanin, Korean, Thaimaan ym. kansalaisille, jos ei tiedä minkämaalainen henkilö on kyseessä?
Aasialainen.
Liian laaja käsite. Intialaiset ja arabitkin on aasialaisia ja ihan eri näköisiä.