Antsa Rieppo
Well-known member
Homman nimi on seuraava: Ensin veikataan 1x2-systeemillä alkusarja, maailmanmestari ja maalitykki. Sen jälkeen pudotuspeleissä veikataan 12-systeemillä voittajaa kunnes on mestari selvillä. Kaikista otteluveikkauksista 1 piste per osunut veikkaus, maailmanmestarista ja maalitykistä 5 pistettä.
Ensinmäisen osan veikkaukset sisään ennen ekan pelin kick offia.
Alkusarja
torstai14.6.
18:00 Venäjä - Saudi-Arabia 1
perjantai15.6.
15:00 Egypti – Uruguay 2
18:00 Marokko – Iran 2
21:00 Portugali – Espanja X
lauantai16.6.
13:00 Ranska – Australia 1
16:00 Argentiina – Islanti X
19:00 Peru – Tanska 2
22:00 Kroatia – Nigeria 1
sunnuntai 17.6.
15:00 Costa Rica – Serbia 2
18:00 Saksa – Meksiko 2
21:00 Brasilia – Sveitsi X
maanantai 18.6.
15:00 Ruotsi – Etelä-Korea 1
18:00 Belgia – Panama 1
21:00 Tunisia – Englanti 2
tiistai 19.6.
15:00 Kolumbia – Japani 2
18:00 Puola – Senegal 2
21:00 Venäjä – Egypti
keskiviikko 20.6.
15:00 Portugali – Marokko
18:00 Uruguay – Saudi-Arabia
21:00 Iran – Espanja
torstai 21.6.
15:00 Tanska – Australia
18:00 Ranska – Peru
21:00 Argentiina – Kroatia
perjantai 22.6.
15:00 Brasilia - Costa Rica
18:00 Nigeria – Islanti
21:00 Serbia – Sveitsi
lauantai 23.6.
15:00 Belgia – Tunisia
18:00 Etelä-Korea – Meksiko
21:00 Saksa – Ruotsi
sunnuntai 24.6.
15:00 Englanti – Panama
18:00 Japani – Senegal
21:00 Puola – Kolumbia
maanantai 25.6.
17:00 Saudi-Arabia – Egypti
17:00 Uruguay – Venäjä
21:00 Espanja – Marokko
21:00 Iran – Portugali
tiistai 26.6.
17:00 Australia – Peru
17:00 Tanska – Ranska
21:00 Islanti – Kroatia
21:00 Nigeria – Argentiina
keskiviikko 27.6.
17:00 Etelä-Korea – Saksa
17:00 Meksiko – Ruotsi
21:00 Serbia – Brasilia
21:00 Sveitsi – Costa Rica
torstai 28.6.
17:00 Japani – Puola
17:00 Senegal – Kolumbia
21:00 Englanti – Belgia
21:00 Panama – Tunisia
Maailmanmestari:
Maalitykki:
Ensinmäisen osan veikkaukset sisään ennen ekan pelin kick offia.
Alkusarja
torstai14.6.
18:00 Venäjä - Saudi-Arabia 1
perjantai15.6.
15:00 Egypti – Uruguay 2
18:00 Marokko – Iran 2
21:00 Portugali – Espanja X
lauantai16.6.
13:00 Ranska – Australia 1
16:00 Argentiina – Islanti X
19:00 Peru – Tanska 2
22:00 Kroatia – Nigeria 1
sunnuntai 17.6.
15:00 Costa Rica – Serbia 2
18:00 Saksa – Meksiko 2
21:00 Brasilia – Sveitsi X
maanantai 18.6.
15:00 Ruotsi – Etelä-Korea 1
18:00 Belgia – Panama 1
21:00 Tunisia – Englanti 2
tiistai 19.6.
15:00 Kolumbia – Japani 2
18:00 Puola – Senegal 2
21:00 Venäjä – Egypti
keskiviikko 20.6.
15:00 Portugali – Marokko
18:00 Uruguay – Saudi-Arabia
21:00 Iran – Espanja
torstai 21.6.
15:00 Tanska – Australia
18:00 Ranska – Peru
21:00 Argentiina – Kroatia
perjantai 22.6.
15:00 Brasilia - Costa Rica
18:00 Nigeria – Islanti
21:00 Serbia – Sveitsi
lauantai 23.6.
15:00 Belgia – Tunisia
18:00 Etelä-Korea – Meksiko
21:00 Saksa – Ruotsi
sunnuntai 24.6.
15:00 Englanti – Panama
18:00 Japani – Senegal
21:00 Puola – Kolumbia
maanantai 25.6.
17:00 Saudi-Arabia – Egypti
17:00 Uruguay – Venäjä
21:00 Espanja – Marokko
21:00 Iran – Portugali
tiistai 26.6.
17:00 Australia – Peru
17:00 Tanska – Ranska
21:00 Islanti – Kroatia
21:00 Nigeria – Argentiina
keskiviikko 27.6.
17:00 Etelä-Korea – Saksa
17:00 Meksiko – Ruotsi
21:00 Serbia – Brasilia
21:00 Sveitsi – Costa Rica
torstai 28.6.
17:00 Japani – Puola
17:00 Senegal – Kolumbia
21:00 Englanti – Belgia
21:00 Panama – Tunisia
Maailmanmestari:
Maalitykki:
Viimeksi muokattu: