onko webber käyttänyt vielä pehmeää? ei taida olla
Ei ole.
onko webber käyttänyt vielä pehmeää? ei taida olla
En tiedä
Ei ole.
..muiden vauhti on nyt kasvanut..Miten on mahdollista että Webber ajaa vanhemmilla renkailla kovempaa kuin muut uudemmilla? Sama seos kaikilla käytössä. Ja nimenomaan kun pitäisi olla ongelmana renkaiden kuluminen.
Samaa ihmettelen tässä itsekin. Nykyisellä rengassarjalla pitäisi monien ajaa vielä maaliin asti.Miten on mahdollista että Webber ajaa vanhemmilla renkailla kovempaa kuin muut uudemmilla? Sama seos kaikilla käytössä. Ja nimenomaan kun pitäisi olla ongelmana renkaiden kuluminen.
Ehkei Webberin säädöillä/ajotyylillä renkaat kuori niin pahasti kuin muilla. Sehän se varsinainen ongelma on, ei niinkään kuluminen sinänsä.Miten on mahdollista että Webber ajaa vanhemmilla renkailla kovempaa kuin muut uudemmilla? Sama seos kaikilla käytössä. Ja nimenomaan kun pitäisi olla ongelmana renkaiden kuluminen.
Webber ajaa samoja kierrosaikoja kuin ennenkin. Muut saaneet renkaansa toimimaan ja menevät nopeampaaNo nyt alkaa Webberin renkaat vihdoin antaa periksi.
No nyt alkaa Webberin renkaat vihdoin antaa periksi.
Webber ajaa samoja kierrosaikoja kuin ennenkin. Muut saaneet renkaansa toimimaan ja menevät nopeampaa
Red Bull mokasi Webberin suhteen.:thumbfh: Tahallista?