Ikävää, että toksisia mulkkuja on tämänkin lajin fanikunnassa (joku voisi sanoa että on pyörinyt itse lajissakin mutta ei mennä nyt siihen). Menisivät itseensä ja vaihtaisivat lajia elleivät opi käyttäytymään.Antonelli saanu satoja tappouhkauksia, kun Lando lipsahti ohi.
FIA ja RB joutuvat puuttumaan tilanteeseen. RB laittamaan päivitystä asiasta ja FIAsta en tiedä mitä tekee
On siinä jokunen pallin hivelijä vetänyt herneitä taas hieman väärään reikään.
Helmut Marko mouhuaa muiden idioottien mukana. Toto ehdotteli Helmitille käyntiä lääkärissä, tarkistamassa löytyykö päästä vielä aivot?
Ehkä riittäisi, että Helmut ottaisi joskus silmän käteen ja kattoisi tarkemmin ennen kuin möyhöttää.Helmut Marko mouhuaa muiden idioottien mukana. Toto ehdotteli Helmitille käyntiä lääkärissä, tarkistamassa löytyykö päästä vielä aivot?
Ainakin toisen silmänsä varmaan välillä ottaakin.Ehkä riittäisi, että Helmut ottaisi joskus silmän käteen ja kattoisi tarkemmin ennen kuin möyhöttää.
Ai sen lasisilmän?Ehkä riittäisi, että Helmut ottaisi joskus silmän käteen ja kattoisi tarkemmin ennen kuin möyhöttää.
Kummallista kun aina kovimmat tappouhkailijafanit on kusipääkuskeilla jotka voittavat muutenkin kaiken.Antonelli saanu satoja tappouhkauksia, kun Lando lipsahti ohi.
FIA ja RB joutuvat puuttumaan tilanteeseen. RB laittamaan päivitystä asiasta ja FIAsta en tiedä mitä tekee
On siinä jokunen pallin hivelijä vetänyt herneitä taas hieman väärään reikään.
Tähän vastasinkin jo, että ei ilman George Russellille annettua lahjavoittoa Interlagosissa.Muutama vuosi vielä vähän väliä hehkutettiin tilastoa, että Hamilton on ajanut voittoon jokaisella kaudellaan F1:ssä, kunnes se sitten meni poikki 2022. No, nyt tulee myös kausi ilman ainuttakaan podiumia.