Miss Piggy
Schufosa
- Liittynyt
- 14.9.2006
- Viestit
- 1827
Janne A. sanoi:Pystyyköhän shumi kisan jälkeen sanomaan mitään ilman kyyneliä...![]()
Voi olla, että pystyy, mutta mä en ainakaan pysty kattomaan ilman kyyneliä koko Schumia.
Janne A. sanoi:Pystyyköhän shumi kisan jälkeen sanomaan mitään ilman kyyneliä...![]()
Rapu-70 sanoi:Moderaattoreille: koska ajattelitte bännätä tämä Azain? Alkaa olla melko harmillista seurata näitä keskusteluja kun yksi nimimerkki terrorisoi lähes kaikkia toikkeja toistamalla samaa liturgiaa.
Kyllä, pyydän anteeksi virhettäniZeiar sanoi:Tarkoitat varmaan misukkaa.
On Häkkisellä huikeita temppuja taskussaan.:ahem: Imola, Spa, Suzukan startti, ...azai sanoi:Sekin on näkemys kysymys, jonka jokainen näkee erilailla, turha tuostakaan mitään väittelyä käydä on kun kumpikaan ei ole ollut radalla yhtäaikaa kilpailemassa keskenään. Piste. Räikkönen ei ikinä minun silmissä ole tehnyt mitään ällistyttävää temppua kuten Häkkinen Imolassa 99 aika-ajoissa.
Jaa, mun mielestä Kimin ajaessa Snautserilla Häkä ajoi Laarenia.Ronttu sanoi:Ei näitä herroja kyllä voi mitenkään verrata toisiinsa kun eivät ole kilpailleet samaan aikaan ja autotkin ovat tyystin erilaisia olleet Häkkisen ja Räikkösen aikana. Häkkinen oli mahtava ja tuli kyllä tyhjä olo kun hän aikoinaan lopetti. No, nyt kuitenkin on Kimin ja Heikin aika:thumbup:
Ei vaan ihan lapsellisen provosoinnin vuoksi. Jos omissa viesteissä ei ole muuta sisältöä kuin yhden kuskin jatkuva haukkuminen niin mitä sellaisella hahmolla tekee? EI MITÄÄN!reason sanoi:Jos et kannata Kimiä niin bänni päälle vaan.....:thumbup:
No niin... Mika oli muuttuvissa oloissa heikompi kuin Kimi, mutta jos alusta asti satoi niin aika nopea Mika oli... Koskas Mika oli Davidin säätöjen varassa? Niillähän oli ihan erilainen ajotyylikin niin tuskin Mika niistä mitään hyötyä sai.Moe Szyslak sanoi:Millä perustelen Kimin paremmuutta on sadekelintaidot sekä set up:ien saaminen paremmin hollille kuin Häkä aikoinaan, joka oli välillä aivan Cuution säätöjen varassa.
Moe Szyslak sanoi:Jaa, mun mielestä Kimin ajaessa Snautserilla Häkä ajoi Laarenia.![]()
Monesti oli Häkä niin eksyssissä säätöjen kanssa että joutui lopulta kopsaamaan Taavin säädöt. On ihan itsekin monta kertaa asian myöntänyt.:ahem:patriot sanoi:No niin... Mika oli muuttuvissa oloissa heikompi kuin Kimi, mutta jos alusta asti satoi niin aika nopea Mika oli... Koskas Mika oli Davidin säätöjen varassa? Niillähän oli ihan erilainen ajotyylikin niin tuskin Mika niistä mitään hyötyä sai.
azai sanoi:Räikkönen ei ikinä minun silmissä ole tehnyt mitään ällistyttävää temppua kuten Häkkinen Imolassa 99 aika-ajoissa.
reason sanoi:Jos et kannata Kimiä niin bänni päälle vaan.....:thumbup:
calvin sanoi:Nämä ovat vain omia mielipiteitäni, azailla on arvatenkin hyvin erilaiset mielipiteet, jotka suosivat erästä nimeltä mainitsematonta kuljettajaa.
azai sanoi:Sekin on näkemys kysymys, jonka jokainen näkee erilailla, turha tuostakaan mitään väittelyä käydä on kun kumpikaan ei ole ollut radalla yhtäaikaa kilpailemassa keskenään. Piste. Räikkönen ei ikinä minun silmissä ole tehnyt mitään ällistyttävää temppua kuten Häkkinen Imolassa 99 aika-ajoissa.
McLaren henkeen ja vereen?azai sanoi:Calvinkin ymmärtää pointtini![]()
patriot sanoi:McLaren henkeen ja vereen?
Ihan kysyin vaan kun ei pointtisi avautunut. Sorry!azai sanoi:Kuten edellä mainitsin ettei itselläni ei ole mitään halua jatkaa tätä keskustelua näkökulmista, mutta ilmeisesti patriot haluaa tätä edelleen. Turhaan minua syytätte jos patriot haluaa levittää tätä juttua lisää. Antakaa banni hänelle enemmin kuin minulle.