Jjusbanin yläosaton kuva provosoi F1-Forumilla!

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Jjusban
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä

Jjusban

Newbie
Liittynyt
2.11.2000
Viestit
13447
Sijainti
(
Jjusban osaa kohahduttaa.

Tällä kertaa Jjusban on kohahduttanut F1-Forum-yhteisöpalvelussa - ja sen myötä laajalti muuallakin sosiaalisessa mediassa - keskiviikkoiltana julkiseksi lataamallaan kuvalla.

Ulkoilmassa otetussa, provosoivassa kuvassa Jjusbanilla on päässään vaalea peruukki sekä vain puoliksi päällä oleva maalauspuku.

Jjusbanin rinnat ovat kuvassa paljaana, mutta hän peittää kriittiset kohdat käsillään.

Kuva ilmestyi sosiaaliseen mediaan ensiksi Jjusbanin Twitter-tilille. Pian sen jälkeen Jjusban julkaisi kuvan omalla Instagram-tilillään, minkä seurauksena keskustelu rohkeasta kuvasta kävi kuumana kaikkialla sosiaalisessa mediassa.

Jjusban, sekä Twitter- että Instagram-tilejä seuraavat fanit keskustelivat kuvasta kiivaasti - joko kuvaa kehuen ja ihastellen tai haukkuen.

IS

Näytä liitetiedosto 18590
 
1327079293528.jpg
 
Onks noi sandaalit? Ja sukat? Eli sukat ja sandaalit? Ja katuharja? Sukat, sandaalit ja katuharja? Ja ämpäri? Ettei vaan olis perinteinen etikettivirhe, eli sukat, sandaalit, katuharja ja ämpäri?
 
Pohkeet on kuin pelkialaisella tyähevosella.:eek!:

Kyllä noilla kelpaa tukkeja uittaa Tampereen uittotunnelissa!:o
 
Tämähän on skandaali! Nyt kaikki Joukolla kurmuttamaan Jusbania. Ei tollaisia kuvia voi laittaa yleiseen jakeluun.
 
Ei hitto, luulin että tämä oli joku läppä kun moni kaveri tätä äsken Facebookissa jakoi. Mutta pakko kai se on nyt uskoa! :eek!:

Twitterkin näyttää vain Database erroria kun kaikki on ihan sekaisin siellä!!1
 
Ylös