kouvotsvoni
Banjottu
Vesileikeiksi varmaan menee pidemmän päälle.Kummalliset kutsumukset sulla. Juo enemmän! :alppu:
Vesileikeiksi varmaan menee pidemmän päälle.Kummalliset kutsumukset sulla. Juo enemmän! :alppu:
Ei riitä, lisää! Anna tulla vaan, tuntuu hyvältä. Viiden kossupaukun jälkeen se vaan silleen mukavasti kirveelepi.
Ai saatana kun täälä on kvoaa matskuu.
Joutuu menee huomenna häihi ihna kohtuu selvänä (not) mutta menkään, perkele!![]()
MUlla mitäään häitä tu oleen, Parahaimman kavein kylläkin.Omiin?
Vesileikeiksi varmaan menee pidemmän päälle.
Olenn luonnoollisetri rivisä puku pöäällä naam aa näkkärillä. :ahem:
Oota, haen mun nahkapiiskan...
No niin! Piisk piisk! Suber Biisk! Viuh viuh piisk piisk! Viuh! Pitäiskö vaihtaa jo aluetta? Vai samalle alueelle vedetään?![]()
Mulla puku ei käytöösä kulu. stana.Käyttäisit pukua ihmeessä useammin! :thumbup:
Ai hemmetti, tuo jo tuntuu, pirun hyvälle. :ahem: Taitaa olla ihan laatupiiska? On sitä ennenkin piiskasta saatu, mutta nyt tuntuu keskiverto-piiskaa paremmalta kyllä tämä satsi!
Kissat...rotuisia...no tuskin nuo mitään, musta onpi hoikka ja Karvisen värinen tukeva.
Entä haluaisitsä kokeilla jotain ihan uutta?
:eek!: Ei hemmetti nyt alko jännittää. Kunhan ei jollain likaisella verellä läträtä, se on vastenmielistä. Mutta kaikki muu passaa, katotaan miten pojalle käy.
Oon muuten oikeesti vitun jurrissa. Eka loma intistä j< piti kyk ottaa sen kunniaks ja mentiin sit baariin!
Hyi! Ei todellakaan! Tuhma! Mitä sä et oo kokeillu? Vai oisko jossain jotain parantamisen varaa? :wink:
Enpä postaa tähän toikkiin.
Härski muia jeah11 (feat. Joni2Sue me! Mihin menit? Tuu mukaan leikkii! Heti tai saat pian pahemmin piiskaa!