Noniin, tuli sitten avattua virhetili vuodelle 2013.
Jäi pyyhe kotiin, kun kävin kuntosalilla. Onneksi sentään oli se pieni hikipyyhe messissä.
Varsin positiivinen näkemys sulla itsestäs![]()
Varsin positiivinen näkemys sulla itsestäs![]()
Veit varpaat suustani.
*itkee nurmen pinnassa käsi pystyssä*
Tämä on hieno ja tärkeä toikki.
Espanjaan lähdettäessä jätettiin lentokenttähotellin aamiaismahollisuus käyttämättä, sillä aamiaisen nauttimiselle olisi jäänyt aikaa vain 5-10 minuuttia, ennen kuin olisi pitänyt lähteä syöksymään kohti lentoasemaa ja lähtöporttia. Aiemmin aamiaiselle ei olisi päässyt ja toisaalta lentoaikataulut on lentoaikatauluja.
Se oli virhe, sillä Norski lähti portilta 3,5 tuntia aikataulustaan myöhässä, joten aamiaista olisi ehtinyt nauttia ihan hyvin.
Paikallinen jääkiekkojoukkue tilitti hiljan joukkueen sisäisistä säännöistä ja rangaistuksista. Yksi sääntö oli, että suihkussa ei saa kusta. Paitsi Forssassa. Miksi juuri Forssassa saa kusaista?
Liittyy löyhästi mokailuihin, kai niilläkin on joskus pyyhe unohtunut.
Paska hotelli jos ei suostunut aikaistettua aamupalaa järjestämään.
Paska hotelli jos ei suostunut aikaistettua aamupalaa järjestämään.
Siis olitteko yön hotellissa Suomessa lentokentällä ennen Espanjaan lähtöä? Eikö tuo aika hyvin negatoi edullisista lentolipuista ja niillä forumilla kerskailusta saatavan edun?Espanjaan lähdettäessä jätettiin lentokenttähotellin aamiaismahollisuus käyttämättä, sillä aamiaisen nauttimiselle olisi jäänyt aikaa vain 5-10 minuuttia, ennen kuin olisi pitänyt lähteä syöksymään kohti lentoasemaa ja lähtöporttia. Aiemmin aamiaiselle ei olisi päässyt ja toisaalta lentoaikataulut on lentoaikatauluja.
Se oli virhe, sillä Norski lähti portilta 3,5 tuntia aikataulustaan myöhässä, joten aamiaista olisi ehtinyt nauttia ihan hyvin.
Siis olitteko yön hotellissa Suomessa lentokentällä ennen Espanjaan lähtöä? Eikö tuo aika hyvin negatoi edullisista lentolipuista ja niillä forumilla kerskailusta saatavan edun?