maradona
Resistive User
Huono pila. Mitä seuraavaksi?
Puetaan koirille CCCP-paitoja!
Huono pila. Mitä seuraavaksi?
Labbishan se on täälläkin. Ei vaan ole tullut mieleenkään kenellekään leikki, jossa koiran pään päälle asetetaan sille makoisia herkkuja. Kiusaamiselta enemmän vaikuttaa näin mielikuvallisesti kun katsoo noita kuvia.
Jos nyt jotakin vastaavaa tulee leikittyä, niin kirsun päälle nakinpätkä, hieman odotusta ja sitten koira nappaa sen suuhunsa hallitulla kuonokitaliikkeellä. Todella nopeasti ja kita oikein loksahtaen.
Että eipä nyt oikeastaan sen kummemmasta taida olla kyse. Ihan ok! Tapana on vaan reagoida hirveän jyrkästi kaikenlaiseen, mikä mielessä saattaa ensihätään yhtään vaikuttaa vääryydeltä koiria kohtaan. Mut tämä nyt tosiaan ihan ok! En syytä huonoksi koiranomistajaksi. Kyllä ihan normaali lemmikin kanssa leikki on kyseessä. Eikä mikään kiusaaminen.
Eli en höpäjä tästä.
Te siis AMMUTTE NUOLEN sen KOIRAPARAN PÄÄN PÄÄLLÄ OLEVAAN OMENAAN?!!! :mad_old: :mad_old: :mad_old: :thumbdown
Ihan perseestä tuollainen. Omaa koiraa, laumanjäsentä, en noin nöyryyttävästi kohtele. Hupinsa toki kullakin.
Varsin kuvottavia, hirmuisia ja vaarallisia epäsikiöitä syntyy rääkkäämällä kotikissiä villillä puolisolla.
Kyse on varmaan nartusta?
Kateellinen isäntä takavarikoi ne omaan käyttöönsä?
Se söi ne.