Mitä forum merkitsee sinulle?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Albert Oil
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Tämä tänne kirjoittelu on ihanaa ja auvoisaa ja elämä olisi vain tyhjä kuori ilman sisältöä jos forumia ei olisi lain.
 
Mikäs se siinä roikkuu? Hitto, aivan käypä täky jätetty lojumaan. Mitäköhän sille pitäisi tehdä? Vähän tekis mieli naukkaista, mutta kannataiskohan kuitenkaan.

Taidan jättää seuraavalle.
 
Minulle forum on kuin hiekkalaatikko. Kommenttini taas on kuin pikkuauto. Kun jätän pikkuauton hiekkalaatikolle ja käyn vaikkapa syömässä, tapahtuu usein jompikumpi. Pikkuautoni on pöllitty tai sitten se on kivellä hakattuna sisälle hiekkalaatikon reunalautaan.

Lapsuusmuistoja tuo usein forum...
 
- Posettamista

- Pomottelua

- Syömistä

- Juomista

- Liveraportteja

- Mäkihyppyä

- Tottakai F1!





... KKWCS:ää sillontällön :D
 
En oikein tiedä. Ehkä forum merkitsee seinälleni tusseilla merkkejä.
 
Kampaamotasoisia juttuja.

Tuo Aziz se niitä etupäässä suoltaa!

Ps. Aziz oli tiistain Kohteessa myymälän lattialla murhattuna.
 
En tiedä, mutta suosikkiotsakkeeni on 'Syön parhaillaan kakkonen'. Siinä jotain saavuttamattoman kaunista runoutta tuossa otsikoinnissa. Toivon hartaasti, ettei otsaketta koskaan arkistoida uuden 'Syön parhaillaan III':n tieltä.
 
Forum on tärkein asia elämässäni, jos ei pääkkiksiä lasketa.
 
Ylös