Mitä käytät?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Joni
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Status
Ei avoinna uusille viesteille.
Mä otin kanssa kuvan mun hajusteista. Ikävä kyllä kameran linssin eteen leijaili joku pikku roska ihan vahingossa, mut tossa se kuva nyt kuitenkin on:

CGA-XLGL-BLK_400.jpg
 
Jonilla Klickiä valmiina sen varalta, jos käy flaksi? :D Vai olisiko se jotain muuta tarkoitusta varten? :D
 
Krapulabaariin kun viimeksi kävelin niin sormissa tuoksu pillu ja kuontalossa edellisen illan reissu. Vinkkasin tarjoilijaneidiltä oluen ja fisun, istahdin pöytään ja mietin että niin paljon kuuluu rakkauteen. Ihan kuningasfiilis.
 
Virallista Formula 1 dödöä. Ferrarin tuotteiden osto kävi kerran mielessä, mutta sitten näin hintalapun...
 
Värjätyille:

n4f_exotic_shampoo.jpg


:ahem:
 
Viimeksi muokattu:
Tätä yleensä:
SetHeight300-ProduktbildKlickWeb.png


Gimmat tykkää ku tällä vetää bisnestakatukan taakse.
 
Kato sulla onkin tollanen matkamalli shampoo, vaan 900 ml :D

Jos hiukset haluaa pysymään puhtaana, niin kannattaa vissiin unohtaa ne hoitoaineet ihan suosiolla.
 
Nykyisin en enää käytä shamppoota enkä hoitoainetta. Pelkkä vesipesu riittää. Shampoon sijasta käytän tarvittaessa puoli desiä punaviinietikkaa, johon on lisätty vajaa ruokalusikallinen ruokasoodaa. Lisäksi käytän apteekista saatavaa hiuspohjalle tarkoitettua kosteusvoidetta.
 
Status
Ei avoinna uusille viesteille.
Ylös