Antsa Rieppo
Well-known member
Minustakin aiemmin olleet Austinit ja Indyt ja Kanadat. Kait heillä joku hieno syy, kun klo16 paikallista aikaa.
Konsertti aika-ajon jälkeen.
Minustakin aiemmin olleet Austinit ja Indyt ja Kanadat. Kait heillä joku hieno syy, kun klo16 paikallista aikaa.
Syynä on yleinen homous
Varma tieto
Iltakisa valaistuksessa, niin pääsisi aamuyöllä katsomaan:ahem:Itse mietin just, että formulan katsomiseen on palannut urheilullisuus, kun kaukomaan lähetystä joutuu yöllä katsomaan.
Iltakisa valaistuksessa, niin pääsisi aamuyöllä katsomaan:ahem:
Minä katselen aika-ajoa räntäsateessa. Millä renkailla ne vetää? :eek!:
No HUHHUHH! Nyt tuli vähän liian tujakka jallukola.
Varmasn, kun postasit väärään toikkiin. Mulla olis sama, mutta ei ole kolaa. Eikä jalluakaan.
He eivät olleetkaan värirasisteja, joten ihan kelpo väkeä.Natsithan tunnetusti tykkäsivät värillisistä.
Miten ihmisellä voi mennä lagerit noin ihon alle.Onneksi luin tämän toikin, niin muistin että on palautusjuomaa jääkaapissa. Eikä mitään lasikuugeria.![]()
Miten ihmisellä voi mennä lagerit noin ihon alle.
Tein alput!:thumbfh:
Ajattelin, että kun heitin lihasmurekkeen kiertoilmaisu-uuniin, että samallahan siinä tulee maukkaa braatfurstit. Ei tullut. Meni ihan hötöksi. Paisui kuin testokuurilla oleva lihaskimppu, mutta ihan ilmaa oli vaan.
Onnistuit siis täydellisesti ja sait kunnon kokkauksilla muut poistumaan paikalta ja kunnon poikamiespirskeet pystyyn :thumbup:Tässä yksin istuskellessa, niin pistin kynttilät palamaan.
Täällähän on ihan tunnelmallista.