Tsori, sä et ole tässä nyt saamassa.markoj sanoi:
Helevetin h.y.v.i.n perusteltu. Taas. :ahem:markoj sanoi:Perusteluista voisin todeta, Knoukkari saa muutenki niin paljo, että ilettää. Nomi ei enää muistas mitä sillä pitää tehdä ja Tsäkille kelpaa muukin ku pipari.
Sulla katkee verisuoni päästä jos rupeet tommosiin hommiin.Myllis sanoi:Sa unohdit mun ja ma oon ollut kohta 2 vkoa poissa kotoa... :frown: :nope:
But if you are a nice kid, you'll get some cookies and milk! :thumbup: :ahem:Apa_02 sanoi:Pitäis olla semmonen vaihtoehto, että "ikuinen piparikielto kaikille"
Tämähän käy yhtä jännäksi kun sunnuntaina. :eek!:Orava sanoi:Tasoituksen vuoksi äänestin Ässämiestä.
5-5. Tilanne elää koko ajan.Moe Szyslak sanoi:Tämähän käy yhtä jännäksi kun sunnuntaina. :eek!:
Kuka äänesti sattumalta itseään?Formulanomi sanoi:Täähän oli julkinen, joka tosiaan yllätti kun galluppihahmona oli arvon Moe. :eek!:
Itsehän tykkään piparista kera sinihomejuuston.