PuoliPöhkö
Well-known member
Älä ainakaan tee sitä virhettä, että ottaisit jotain stressiä.Jos / kun huomenna on leppoisa työpäivä lasken pisteet.
Toistaiseksi Saku on liian hyvää pisteenlaskentaan kyetäkseni.
Kerkeehän tuon hyvin keväämmälläkin.
Älä ainakaan tee sitä virhettä, että ottaisit jotain stressiä.Jos / kun huomenna on leppoisa työpäivä lasken pisteet.
Toistaiseksi Saku on liian hyvää pisteenlaskentaan kyetäkseni.
Huomenna on enämpi kevät kun tänään.Älä ainakaan tee sitä virhettä, että ottaisit jotain stressiä.
Kerkeehän tuon hyvin keväämmälläkin.
Tervetuloa muiden pervojen sekaan juhlimaan. EIKU...Tää on todella outo foorumi.
Muistaakseni täällä erotetaan akanat jyvistä. Outoa täällä tosiaan tulee, mutta järkeä paljon paremmin kun lukaisee hieman eri otsikoissa ja eri asia-osioissa.Tää on todella outo foorumi.
Jotenkin huumori ja sarkasmi tällä foorumilla on samalla hauskaa, outoa ja erikoista. En edes osaa selittää hyvin.Muistaakseni täällä erotetaan akanat jyvistä. Outoa täällä tosiaan tulee, mutta järkeä paljon paremmin kun lukaisee hieman eri otsikoissa ja eri asia-osioissa.
Juuri näin. Kaunokirjallisuuden vakiotapoja kun lukee, ei paljon naurahda mutta sitten tämän tyyliset kuten F1-forum ja muut samantyyliset kirjailijat, naurattavat sikamaisen hyvin. Vaikka kriitikot väittävät ihan persiilleen.Jotenkin huumori ja sarkasmi tällä foorumilla on samalla hauskaa, outoa ja erikoista. En edes osaa selittää hyvin.
Asiat selkenee huomattavasti, kun räpläät hetkisen Pyryfin pinppaa.Jotenkin huumori ja sarkasmi tällä foorumilla on samalla hauskaa, outoa ja erikoista. En edes osaa selittää hyvin.
Lukitaan ja arkistoidaan? Siis koko forum.Tää on todella outo foorumi.
Voi vittu tää on ahdistava viesti. Hyi saatana.Lukitaan ja arkistoidaan? Siis koko forum.
Tähän olisi hyvä lopettaa.
Nythän se vasta alkaa :thumbup:Lukitaan ja arkistoidaan? Siis koko forum.
Tähän olisi hyvä lopettaa.
\o/ Okei!keivoorumi...:dunno: