Seksikkäät F1-aiheiset kuvat

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Overhouse
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Ei toi Kimi ainakaan urheilijalta näytä, mutta autoahan se vaan ajeleekin.

PS: noille kuskien kuville vois Miss Piggy perustaa oman ketjun, ei niitä täällä jaksais katella ;)
 
Viimeksi muokattu:
Jaa jonkun seksikkäitä kuvia F1-kuskeista -ketjun. Mä aattelin että ne menis kuitenki tän seksikkäitä F1-kuvia -ketjun alle. :p

Harmi että täällä on niin vähä naispuolisia kirjottelijoita tällä foorumilla, niin ei oikein taida innostusta riittää keräämään kuvia hyvännäkösistä urheilijauroista. :dunno:
 
13061.jpg

Pistetään nyt yksi kuva kuskista, kun kerran pyydettiin. Ei tosin vielä ykkösissä, mutta huhuja on paljon, varsinkin Flavio suunnittelee koeajoa.
 
Viimeksi muokattu:
No voi tylsyys, melkein pelkkiä muijia. Tässä vähän silmänruokaa meille kauniimman sukupuolen edustajille. Ei ole señor Alonso näissä ilman paitaa mutta muy seksikäs silti:

ana3sj4.jpg

iconsssmk0.png
 
Kuskien kuvat kiitos tuonne "Kuumimmat kuskit" -ketjuun. Ei viitsisi täällä semmosia katella...
Edit: Skannasin aiheeseen liittyvän jutun vanhasta F1-maailmasta jossa on pari hyvää kuvaakin.


 
Viimeksi muokattu:
Harmi että täällä on niin vähä naispuolisia kirjottelijoita tällä foorumilla, niin ei oikein taida innostusta riittää keräämään kuvia hyvännäkösistä urheilijauroista. :dunno:

Hyssht. Kun hahmo Joni lukee postauksesi, laittaa varmaan taas pärstävärkkinsä tähänkin ketjuun ja huhuilee foorumin sinkkutyttöjä :ahem:
 
Ei tosin kaikki F1, mutta annatte varmaan anteeksi.













70-luvulta:





 
Viimeksi muokattu:
Helevetti, noi bannerit jostain syystä änkee aina noiden kuvien eteen kun avaan tän otsikon. Mistähän johtuu? :thumbfh:
 
Aika kehnoa on Ykkösten anti, kun tästäkin ketjusta löytyy toi legendaarinen Norppa ja Bernie -kuva... :nope:
 
Ylös