Syön parhaillaan...

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Ace17
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Varrasleipää kera Oltermannin, Venäläisen meetwurstin ja kurkkuviipaleiden.
 
Perunalastuja
002eyi.jpg
 
Vois vielä nuo pistee suun pielistä alas ja sit rajottoo syöntiä vaikka pariks kuukaudeks
004iy.jpg

003az.jpg
 
10 sentin hintaista Kinder-munaa, nams mums. Näitä on veilä toista tusinaa :D
 
Vähän tulee sellanen fiilis kun metsästäis paikalleen sidottuja elukoita jos tarttuu siihen tosiasiaan, että joku kertoo pistelevänsä poskeen kymmensenttistä munaa.
Aivan liian helppoa.
 
Piti keksiä joku hyvä kommentti tähän mutta en keksi koska nolaisin itseäni vain lisää. Taidan harkita jopa nickin vaihtoa, on tämä vaan niin noloa.;)
 
Kurskin mainoskamppanja jatkuu? Mistä noita safkoja voi tilata? Hakkaavat varmasti Saarioisten ja HK:n einekset. On ehkä vähän junttisapuskaa, mutta just sellasta mikä maistuis sillonku on oikeasti nälkä.
 
Kurskin mainoskamppanja jatkuu? Mistä noita safkoja voi tilata? Hakkaavat varmasti Saarioisten ja HK:n einekset. On ehkä vähän junttisapuskaa, mutta just sellasta mikä maistuis sillonku on oikeasti nälkä.

No oon aatellu kuvina kertoo, en tekstillä.

Ei kait niitä mistään voi tilata, ite pitää tehdä tai täällä tulla käymään tosin monikaan ei ole noista mun tekemiä niin tiiä sit miten junttisapuskoita ovat.
 
Pari keitettyä punajuurta, yksi raaka pieni kyssäkaali, nauriita ja porkkanaa raasteena, joukossa auringonkukan- ja hampunsiemeniä. Juomana soijamaitoa.
 
Viimeksi muokattu:
Ylös