Paljon kuvia Russell Brandistä.
Tabletti niellään niukan veden kanssa. Ei parane huljauttaa koko lasillista suuhun, koska muutoin tabletti alkaa kellumaan nesteen pinnalla ja voi tulla nenästä ulos.
Tabletti niellään niukan veden kanssa. Ei parane huljauttaa koko lasillista suuhun, koska muutoin tabletti alkaa kellumaan nesteen pinnalla ja voi tulla nenästä ulos.
Entä jos on vaan tyhjät kuoret?
Entä jos on vaan tyhjät kuoret?
Just niiden jotka tuntee itsensä pelkäksi tyhjäksi kuoreksi kandee vetää pilleriä ihan Osmona. Pärisee.
Ei näistä ollu tarkoitus kirjoitella forumille!
Meinaatko pyrkiä Pentti Kurikan Nimipäiviin?
Edit.
Ensi kertaa Canukin tavatessani hän lipitti limonadia hiljaisna muiden kiskoessa kaljaa.
helkutti, kun olin taas vähitellen huolstunut ystäväni tilasta. No muutaman kk:n tauon jälkeen taas kuulin hänestä. Meidän välillä tiedonkulun kun hoitaa Varsnais-Suomen ulosottovirasto. Hyvin ystävälläni pyyhkii, kun rahaakin näemmä on![]()
Oliks tää se autokauppias?
Yleensä sana "viivästyskorko" nostaa niskakarvat pystyyn, mutta ihmettelen miksi ei nyt?
Puhelinsoitto takas. Ekat treffit about miljoonaan vuoteen. Vau, vittu että olen oikeasti iloinen mies nyt. Kannatti soittaa. Jännitti kun nainen oli niin jännittynyt. Tuttavaporukasta vaikka onkin. Tiistaina vasta tosin, on pitkä aika kammata partaa, mutta onpahan nyt. Perkeleen perkele, henkisesti aikuinen nainen, pitkästä aikaa. Nyt voi natsatakin. Saattaa tulla seesteinen ja hyvä olo koko olemukseen, jos osaa pelata kortit oikein. Parhaani yritän. Se on selvä.