Tunnustuksia kakkosnikin käytöstä

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Ace17
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Micael sanoi:
???????????

Juhannus on kesäkuussa ja ainoa mikä sillon on mun tietääkseni jaossa, on naapurin emännän pimpsa, nii, ja sen teinitytön pimpsa kans.

Täh? Pelaatsä vajaalla pakalla? Vaan kaksi korttia.
 
AJ sanoi:
Eli sulla ei tule asiaa haarakonttoriin?

Riippuu asiakkaan haaroista. Ainahan pitää olla se pieni neuvotteluvara kun otetaan huomioon erilaiset lähestymistavat sekä niistä haarautuvat seikat
 
Olen kirjoittanut forumille yhden viestin nimimerkillä LukLuke. Tarkoitus oli häiriköidä sillä enemmänkin, mutta suunnaton laiskuuteni tuli sitä estämään.
 
Ei ole tällä forumilla ollut kakkosnikkiä. Eikä tule. En oikein ymmärrä sen pointtia.

Varikon kiivaimpina aikoina oli, mihin saattoi olla osasyynä forumin formaattikin.
 
Elias Tapani Karhu, Elias Tapani Sorsa, Elias Tapani Kissa, Elias Tapani Kossupullo, Elias Tapani Marsu, Elias Tapani Visa-kortti, Elias Tapani Pyry, Elias Tapani Norsu, Elias Tapani Undulaatti, Elias Tapani Koivu, Elias Tapani Peura, Elias Tapani Hirvi.
 
Eihän tämä nyt aivan kakkosnikkeilyä ole mutta tulipahan selväksi Twitteriä seuratessa, että kuka kirjoittaa nimimerkillä Jaska:

Erkki Mustakari ‏@Mustakari

Maldonado sai kolmen lähtöpaikan rangaistuksen, koska ei pysähtynyt punnitukseen. Hülk nousee P6, Alonso P7 ja Kimi P8 ruutuihin. Et silleen

Tai sitten Jaska tweettaa nimimerkilla Mustakari.
 
Ei ole, koska en muista miten semmonen tehään. ;):cool: , enkä haluakkaan

Missä muuten on hahmo Isokäsi?
 
Elias Tapani Karhu, Elias Tapani Sorsa, Elias Tapani Kissa, Elias Tapani Kossupullo, Elias Tapani Marsu, Elias Tapani Visa-kortti, Elias Tapani Pyry, Elias Tapani Norsu, Elias Tapani Undulaatti, Elias Tapani Koivu, Elias Tapani Peura, Elias Tapani Hirvi.

Voi Elias raukkaa.
 
Ylös