Vappuaatto La 30.4.2011 - Mitäs aiotte tehdä ja missä?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Joni
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Itse aina valutan jäykkäni jäätynyttä rautatankoa pitkin kuppiin.
 
ONNEKSI on vappuaattona tuo karting-kisa, niin ei mene ihan hulinoinniksi...Eli menee hulinoinniksi ja nukun rokuliin.
 
Aamupäivästä lupauduin auttelemaan leirintäaluetta pyörittävää kaveriani kirjaamaan ylös karavaanarien sähkömittarilukemia, parin tunnin keissi.

Illalla talouden tyttölöisten kanssa vietän laatuaikaa.
Ei ole jaksanut vappu iskeä oikeastaan sen kummemmin kymmeneen vuoteen.
Jos simaa ja munkkia saapi, niin porsas pysyy tyytyväisenä.
 
Yeah päivä enää! Malta odottaa! :alppu:
 
Vappuni: Nökötän kotona ja tuijotan töllöstä jäkistä ja futista. Välillä hörp ja jos käy flaksi niin runk.
 
Vappuni: Nökötän kotona ja tuijotan töllöstä jäkistä ja futista. Välillä hörp ja jos käy flaksi niin runk.

Nyt kun näyttää siltä että hoimenna sataa, niin tämä näyttää erittäin todennäköiseltä skenaariolta myös täällä.. tosin ilman potkupallia.. niin tylsää miulla ei voi olla että siihen sortuisin.
 
Laitan raha-asiani kuntoon. Menen Vermoon. No joo, en koskaan Vermossa ole käynyt, joten Finlandia-ajon tunnelman ajattelin siellä kokea. Raportoin tuloksen tässä säikeessä - ehkä.
 
Ylös