FW08
Registered User of Talent
Näin ne kaapin ovet avajaa. Cmoney on Bi.HöhMeistä minä olen se joka ei ole naispuutteessa :thumbup:
Itse keitän puuroni 1/2 veteen ja 1/2 maitoon.
Näin ne kaapin ovet avajaa. Cmoney on Bi.HöhMeistä minä olen se joka ei ole naispuutteessa :thumbup:
Itse keitän puuroni 1/2 veteen ja 1/2 maitoon.
No voi jumalauta. Mullakin nykyään enää seisoo, kun munat puutuu fillaroidessa.Jätkä on tainnu syödä väärin keitettyä puuroa. Aiheuttaa impotenssia ja kestävyysurheilua. Onk mittä?
Kihelmöi jo nähdä Jacques Turussa marraskuussaNäin ne kaapin ovet avajaa. Cmoney on Bi.
Samiksii, tai no kun en ole syönyt aamulla kohta kymmeneen vuoteen niin ei voi tietää.Aamusyömisestä lentää laatta.
Keitä puurosi kaljaan, niin on hyvää jatkumoa iltapalalle.Aamusyömisestä lentää laatta. Varsinkin kurkkuun takertuvasta jankkipuurosta.
Pitäkää mössönne!
Vesikin meinaa tulla ja tulee ylös, vaikkei olisi edellisenä iltana alkoholia maistellut lain.Samiksii, tai no kun en ole syönyt aamulla kohta kymmeneen vuoteen niin ei voi tietää.
Miten jollain ees aamupala voi alas mennä, itse vaan jotain juomista aamuisin hörppäsen.
Tietedään että Aamupala olisi parasta syödä joka aamu ja kyllä se alaskin menee jos niin haluaa, muta usein jää kyllä syömättä (Aina).Tiedoksi: Aamupala on oiva keino painonhallintaan. Moni tuumaa, että parempi jättää aamupala väliin, että paino putoaisi. Täysin väärin.
Aamupala kun jätetään väliin vedetään päivä käyntiin elimistö säästöliekillä ja päivällisen koittaessa vetästään sitten nälissään tuplasatsi hiilareita ja kaloreita koneeseen.
NO VITTU!Tiedoksi: Aamupala on oiva keino painonhallintaan. Moni tuumaa, että parempi jättää aamupala väliin, että paino putoaisi. Täysin väärin.
Aamupala kun jätetään väliin vedetään päivä käyntiin elimistö säästöliekillä ja päivällisen koittaessa vetästään sitten nälissään tuplasatsi hiilareita ja kaloreita koneeseen.
Pieni liikuntakaan ei aamusellaan tee pahaa niin lähtee kone käyntiin.Tiedoksi: Aamupala on oiva keino painonhallintaan. Moni tuumaa, että parempi jättää aamupala väliin, että paino putoaisi. Täysin väärin.
Aamupala kun jätetään väliin vedetään päivä käyntiin elimistö säästöliekillä ja päivällisen koittaessa vetästään sitten nälissään tuplasatsi hiilareita ja kaloreita koneeseen.
Kyllä. Viiden aikaan ylös ja jäisille kaduille täysiä juoksemaan suoraan sängystä pukematta päälle. 1h 30 min täyttä juoksua, niin että keuhkot oksentaa kotipihalle. Tämän jälkeen paistaa itselle puurot, kyllä paistetaan, nimittäin samalla kun kuuntelee raskasta vinkuvaa huohotustaan ja sydämen rytmihäiriöitä, kuuntelun aikana puuro palaa pohjaan, eli paisto. Tätä jankkia sitten yrittetään vapisevalla kädellään kaapia kattilan pohjalta suuhunsa - oksentamiseksihan sekin menee ja puurojen päälle. Kattila tiskialtaaseen, josta juoksulla vessaan päästämään ripulipaskat takalasiin, kun lenkki veti mahan sekaisin. Vilkaisu peiliin, silmistä valuu vettä ja vasemmassa suupielessä on okssennusvaahtoa. Vaatteet pois ja suihkun alle, mutta vesi on katkaistu, siispä siirrytään vedettömään hampaiden pesuun, onneksi limakuolaa riittää puhki yskityistä keuhkoista. Hammastahnakin vaahtoaa voimakkaasti ja aiheuttaa keuhkolimacoctailin kanssa yökkimisreaktioita ja taas oksennetaan, nyt lavuaariin. Todella pitkää keuhkosylkeä, katkaistaan Fiskarseilla. Vilkaisu peiliin, silmistä valuu vettä ja hiki haisee. Dödö loppu, ei haittaa. Etikat kainaloon ja fillarin päälle sotkemaan itkusilmässä töihin. Töissä kuunnellaan koko päivän muiden pätemistä ja jos ei sitä, niin vittuilua.Pieni liikuntakaan ei aamusellaan tee pahaa niin lähtee kone käyntiin.
Joo.Kysyttävää?
Koska kysessä on täysin reaalimaailmaan sijoittuva tarina!Joo.
Miks pitää heittää vaatteet pois ennen suihkua jos lenkillä käytiin alasti?
Tiedän. Kyllä minäkin oon lukenu Jacquesin treeniblogia.Koska kysessä on täysin reaalimaailmaan sijoittuva tarina!
Miten sulla muuten menee?Kysyttävää?
Meinaat että kroppa polttaa ja kuluttaa samalla nukkuessakin vaiHeh. Niinku aamu olis joku erityinen vuorokaudenajankohta, että se jotenkin määrittelis käykö elimistö säästöliekillä vai ei.
Päivällä on pakko syödä jotain että illalla jaksaa vääntää lepikossa lenkkiä, ja illalla on pakko syödä jotain, että palautuu. Aamu ja päivä kofeiinilla.
Eikös muuten ihmiset ole läskimpiä tukevan aamiaiskulttuurin maissa?
Sovitaanko että ajetaan kisakin ihan trikoissa? :thumbup:Kihelmöi jo nähdä Jacques Turussa marraskuussa
Vissiin muitakin trikoopoikia tulossa. Kuulin.