Ostatko säkin Auriksen?Vitun autonvaihtajat!
Terveisin nimimerkki
"tarjous pyydetty"
Kuume leviää?Vitun autonvaihtajat!
Terveisin nimimerkki
"tarjous pyydetty"
Se on Nettiautossa nyt myynnissä, mutta katsotaan nyt mitä sille tekee.Minne meinasit Volvon muuten kipata autonoston jälkeen?
Ajattelin siis vain, että sehän voisi toimia Livestrong Korville -tiimin harjoitteluautona, kun takavetoinen on.Se on Nettiautossa nyt myynnissä, mutta katsotaan nyt mitä sille tekee.
Vaihdat Audin autoon ?Vitun autonvaihtajat!
Terveisin nimimerkki
"tarjous pyydetty"
Ymmärsin vastauksestasi, ilmeisesti väärin, jotta tarkoitit että se ei toimi lainkaan "webastona", eli lämmitä etukäteen.Mitä sää nyt siellä houraat ja korjaat?
Mää kirjoitin just samaa, että lisälämmitin lämmittää moottoria nimenomaan auton käydessä. Mun autossa ei vaan ole ajastusmahdollisuutta, kun se on sun autoasi vanhempi. Vakiona on lisälämmitin munkin Fordissa.
Taidat vielä sekoittaa nuo dieselautojen lämmittimetkin keskenään. En ole koskaan kuullut kenenkään sanovan Webastoa 'Weberiksi'. Eberspächeriä sanotaan kyllä 'Eberiksi', sillain hassusti lyhentäen.
Weber on kaasutinmerkki.
Toki vaihtaisin jos siinä olisi jotain mikä sytyttäisi. Mutta ei, ei ole Auris eikä Toyota.Ostatko säkin Auriksen?
Audin Audiin.Vaihdat Audin autoon ?
Joo ja kun tässä on lähipiirissä vaihtunut autoja taas niin... Plääh.Kuume leviää?![]()
Ojasta allikkoon...Audin Audiin.![]()
....sanoo mies jolla on taivaspaikka vakituisena kulkupelinäOjasta allikkoon...
Siitä lienee iloa lähinnä vain voimaharjoittelussa, jos sen saa liikkumaan vain työntämällä? :doubtful:Ajattelin siis vain, että sehän voisi toimia Livestrong Korville -tiimin harjoitteluautona, kun takavetoinen on.
Siitä lienee iloa lähinnä vain voimaharjoittelussa, jos sen saa liikkumaan vain työntämällä? :doubtful:
Myynti-ilmoitus löydetty!Se on Nettiautossa nyt myynnissä, mutta katsotaan nyt mitä sille tekee.
Etsivä löytää.Myynti-ilmoitus löydetty!
Suomen poliisi on taitava jäljittämään!Etsivä löytää.
On se Tarkastaja Vaara ihme jätkä!Suomen poliisi on taitava jäljittämään!