Du kan få en använd kondom!Kan ja fåå öljan?
Eihän sitä tiedä koska mun aika koittaa kadota.:thumbfh:Onko Mosse jättämässä foorumin? Yleensä se menee niin, että yllättäen hahmo alkaa puhumaan järkeviä ja seuraavana hetkenä on sitten jo poissa.
Älä mee.
Me nauretaan aika usein yhdelle meidän kaverille koulussa, kun se ei osaa just yhtään ruotsia, että se joskus menee vielä Ruotsissa huoltamolla ja sanoo, että Jag måsta ha ööl i min bil.Kan ja fåå öljan?
Jo, men du måste betala med Svenska kronor!Onneks ne on nykyään itsepalvelu Alkoja![]()
Kyä Systeeemit on onneks vielä osittain Myyjä on ihan lähtökohtaisestikin oikeassa -myymälöitä.Onneks ne on nykyään itsepalvelu Alkoja![]()
Miss, Can I have some white onion, please.Me nauretaan aika usein yhdelle meidän kaverille koulussa, kun se ei osaa just yhtään ruotsia, että se joskus menee vielä Ruotsissa huoltamolla ja sanoo, että Jag måsta ha ööl i min bil.
Heh, lukio.
Mikäs pankki toi on?Kyä Systeeemit on onneks vielä osittain Myyjä on ihan lähtökohtaisestikin oikeassa -myymälöitä.
![]()
Näyttää muuten ihan apteekilta.![]()
Peräseinäjoen säästöpankki. Ollivuonon Marja nostaa juuri pohjia iltaa varten. Meinaa hoitaa holviin sutinaa.Mikäs pankki toi on?![]()
Ja men jag tyrkkä min Viissa po masiinaJo, men du måste betala med Svenska kronor!
Oliko se ns. voittoarpa vai 'Ei voittoa - kiitos osallistumisesta' lappunen?:doubtful:Mulla olis osa ja arpa sanottavana, mutta en aio kommentoida tähän otsikkoon enää mitään.