FW08
Registered User of Talent
S-ryhmä on niinkuin koko nimeltään Ass-ryhmä ja sitä kuuluu vihata, koska homous ei ole normaalia.Kuuluuko S-ryhmää vihata? Miksi? Kaksi perustelua tiskiin ja liityn viharintamaan!
S-ryhmä on niinkuin koko nimeltään Ass-ryhmä ja sitä kuuluu vihata, koska homous ei ole normaalia.Kuuluuko S-ryhmää vihata? Miksi? Kaksi perustelua tiskiin ja liityn viharintamaan!
Luennoitsija näytti meille juuri youtubesta videon otsikolla Get money - Turn gay. Uskoakseni se liittyi tähän aiheeseen.S-ryhmä on niinkuin koko nimeltään Ass-ryhmä ja sitä kuuluu vihata, koska homous ei ole normaalia.
Jos tarjoon sulle tuplahampparin, niin alatko vastaamaan viranomaisille forumistien liikennekäyttäytymisestä....vastanneiden kesken arvomme...
Kavereille menee, varma tieto. No, opiskellessa tuo tutunkauppa on vielä pienimuotoista, työelämässä sitten lätkitään leimoja niihin frendien ABC:öiden rakennuslupahakemuksiin.
Ilman arvontoja puhtaana käteen liput Hesburgeriin ja mä vastaan ihan mihin vaan.
Eipä tee mieli. Ehkä me voidaan sopia tää kavereiden kesken...?Jos tarjoon sulle tuplahampparin, niin alatko vastaamaan viranomaisille forumistien liikennekäyttäytymisestä.
Ok. Palataan asiaan heti kun sinä tai minä ollaan löydetty vähintään noi ehdon täyttävät kaks kaveria.Eipä tee mieli. Ehkä me voidaan sopia tää kavereiden kesken...?
Sano rehtorille, että soittaa sen äidille.Niin mihin pitikään soittaa, jos burb sekoilee tai pöljäilee?
Eikös siellä ollut rektumi vain?Kerppenin?
Ei mikään pakko. Monet tuntuu tykkäävän kasvottomasta omistajasta, joka ajaa omia intressejään vaikuttamalla kunnallispolitiikassa tavalla, jota voisi kutsua vittumaisillakin nimillä. En kuitenkaan viitsi, koska erilaisia haasteita käräjille on viime aikoina ollut ihan riittävästi.Kuuluuko S-ryhmää vihata? Miksi? Kaksi perustelua tiskiin ja liityn viharintamaan!
Ja moni tykkäävän Keskon tavasta kohdella torpparikauppiaitaan.Ei mikään pakko. Monet tuntuu tykkäävän kasvottomasta omistajasta, joka ajaa omia intressejään vaikuttamalla kunnallispolitiikassa tavalla, jota voisi kutsua vittumaisillakin nimillä. En kuitenkaan viitsi, koska erilaisia haasteita käräjille on viime aikoina ollut ihan riittävästi.
Kaupan rakenne on Suomessa älytön kuluttajan, kauppiaan ja tavarantoimittajien kannalta. Keskon ja SOKin kannalta se on lähes ideaalinen.Ja moni tykkäävän Keskon tavasta kohdella torpparikauppiaitaan.
Komp. Viljelijästä leivän ostajaan lähtien pakkorenkeinä. Ja lainsäädäntö räätälintyönä näille parille keskusliikkelle tehtyä. Ei ihme että meillä syödään kalliisti, mauttomasti ja epäterveellisesti. Ihmisillä jo toki heräilee tarve hyvään ja edulliseen syömiseen, mutta aikansa kestää ennenkuin kuluttajan voima näkyy kaupan hyllyillä.Kaupan rakenne on Suomessa älytön kuluttajan, kauppiaan ja tavarantoimittajien kannalta. Keskon ja SOKin kannalta se on lähes ideaalinen.
Helpointa olis, kun vaan porukalla sovittais kuka meistä on syyllinen. Loppuis turhanpäiväinen spekulointi.Eikäkö syynä Suomen kaupan vinoutuneeseen rakenteseen ja kalliiseen ruokaan on ahneet maanviljelijät. Eikäkö syynä on EU joka ei tue. Eikökä syynä onkin hallitus joka estää yrittämisen. Eipähänkö syynä on ylisuuret henkilöstömenot. Eiköky euro. Eikäkö syynä on liian tiukat lait ja asetukset. Eipäs ku syynä on kuluttajien vääränlainen kulutus. Tai liikuntatottumukset.