kouvotsvoni
Banjottu
Enhän minä ole Albertin naapuri! Nyt on väärä vanki herätetty.
Jos ois polkupyörille omat mutkaratakisat (sopiva radanpituus esim 500m-1,5km), niin katsoisin. Nyt sieltä löytyy vain "ovaali"kisoja, jotka hiton tylsiä seurata. Tai sitten ajetaan vaan maanteitä stoja kilsoja, who cares:thumbdown Kyllä formuloissakin mielummin katsoo Spa:n kisaa kuin jotain Indy carttien ovaali-pyörimistä.Liituratapyöräily.
Tuosta puuttuu pysäytä ja kelaa toiminnot.Pilu Aziz, just nyt löysin sen.. No kyllä tuota toistekin katsoo.
Maastopyöräily on olympialaji. Tiedoks.Jos ois polkupyörille omat mutkaratakisat (sopiva radanpituus esim 500m-1,5km), niin katsoisin. Nyt sieltä löytyy vain "ovaali"kisoja, jotka hiton tylsiä seurata. Tai sitten ajetaan vaan maanteitä stoja kilsoja, who cares:thumbdown Kyllä formuloissakin mielummin katsoo Spa:n kisaa kuin jotain Indy carttien ovaali-pyörimistä.
Liitu ei näy maastossaMaastopyöräily on olympialaji. Tiedoks.
Ampumapaini.
Liituratapyöräily.
Hyviä yleisurheilulajeja joita pollilla kyseltiin.Maastopyöräily on olympialaji. Tiedoks.
Ihan yhtä hyviä kuin viestissä #3 mainitsemani.Hyviä yleisurheilulajeja joita pollilla kyseltiin.
Tietyt hahmot ovat enemmän kallellaan tuonne linnunratapyöräilyyn.
Tietyt hahmot ovat.Tietyt hahmot ovat enemmän kallellaan.
Täytyykin mennä historiassa rutkasti takaperin että on edes ollut mahdollista seurata Fykkösiä ilman suomalaisia.... F1, jota jaksaa seurata ilman suomalaiskilpailijoitakin.