Il Tempo Gigante
Darth Father
Haa
Mää jaksoin.
Mää jaksoin.
Entä aikuisia? eläimiä? rakennuksia? esineitä?En jaksaisi kakaroita sekuntiakaan selvinpäin. Joten hyvä näin.
Sinun takiasi Linnanmäellä jouduttiin järjestämään kriisiapua oluen juomisen näkemisestä vakavasti järkyttyneille lapsille ja lasten vanhemmat vaativat sinun pidättämistä siveettömästä käytöksestä ja henkisestä pahoinpitelystä epäiltynä, mutta poliisit eivät suostuneet pidättämään sinua vedoten siihen, että mitään rikosta ei ole tapahtunut.Tietenkin alkkikset nyt sankoin joukoin menevät pilaamaan lasten päivän, kun keppanaa saa. Kielletään kaikki.
Monenkohan lapsen ja mielensä pahoittajan päivän pilasinkaan juotuani yhden oluen Linnanmäellä?
Alppu vaan on niin pelottavan näköinen, että kummitusjunakin on aika kevyttä kauraa siihen verrattuna.Sinun takiasi Linnanmäellä jouduttiin järjestämään kriisiapua oluen juomisen näkemisestä vakavasti järkyttyneille lapsille ja lasten vanhemmat vaativat sinun pidättämistä siveettömästä käytöksestä ja henkisestä pahoinpitelystä epäiltynä, mutta poliisit eivät suostuneet pidättämään sinua vedoten siihen, että mitään rikosta ei ole tapahtunut.
Yleinen näkemys on että nämä tapaukset eivät saisi määrät enemmistön, jonka mielestä alkoholinkäyttö on kondiksessa, elämää.Kun muksuna välillä oli ajanjaksoja, joina jokaista hetkeä varjosti toisen vanhemman oluenjuonti ja sen aiheuttamat ongelmat, olisi sitä eittämättä arvostanut mikäli edes huvittelupaikoissa olisi saanut tuon huolen unohtaa ja keskittyä huvittelemaan. Myös silloin, kun annokset jäivät yhteen tai kahteen.
Näkemykseni on toki vahvasti painottunut, eikä välttämättä (toivottavasti) laajalti yleistettävissä.
MITEN MÄ NYT LIITYN TÄHÄN MITÄ?Alppu vaan on niin pelottavan näköinen, että kummitusjunakin on aika kevyttä kauraa siihen verrattuna.
Tarkoitin burbia. Single & coyote ugly.MITEN MÄ NYT LIITYN TÄHÄN MITÄ?
Ett silleen!!!!!11!Monacon ruhtinatar Charlene on raskaana. Monacon hovi julkisti raskausuutisen tänään perjantaina.
Eteläafrikkalainen Charlene avioitui ruhtinas Albert II kanssa kesällä 2011.
Joo, yritti karkuun, mutta lentokentältä saivat kiinni. Joku Monacon sälli on sitäkin mennyt ilman kumia puikottamaan OIOIOI MIIIIIIIIIKA, MIIIIIIIIIIIIIIKA, MIEEEEEEEEEELETÖN TILANNE!!!Onks tää nyt se tapaus kun meni naimisiin tai sitten olisi itkenyt ja mennyt naimisiin?
Vaihtoehtoja oli kaksi.
Report bad post.Ett silleen!!!!!11!