JPP
as Quo as possible
Finntroll: Nifelvind ja Pink Floyd: Works
Näytä liitetiedosto 11460
Näytä liitetiedosto 11460
Sullahan on todistetusti ehjinä. Siis mitä todennäköisimmin, mitä toivottavimmin!Tällaisen ostin
Tänään hain postista. Eikä siinä sinänsä mitään ihmeellistä tahi mainitsemisen arvoista ole, mutta kun tämä nyt täällä pauhaa tokaa kertaa, niin ekalla kerralla 10-vuotiaan tyttären luokkakaveri oli keittiössä tokaissut että "Kamalan kuuloista laulua" (Tankianilla on todellakin persoonallinen lauluääni), suunnilleen samaan aikaan mä "lauloin" mukana pätkän falsetilla, niin tytär oli vastannut kaverilleen: "No niin on tämäkin."Laitoin tilaten tämän:
![]()
Tilasin jonkun limited editionin, ku halusin ton dvd:eeveedeenkin.
Ja täällä olleet lätinät voipi unohtaa. Ei tuota tarvinnut kuunnella edes yhtä kertaa loppuun saakka, kun se jo vakuutti.
Aivan loistava levy, ja tosi komeita tulkintoja ja versioita vanhoista kappaleistaan, plus toi Gate 21 biisi, joka on toinen uusista biiseistä, ja varsin hieno sellainen onkin.
Tiedoksi.
Kohta varmaan tottuvat hepun ulkonäköönkin ja laittavat julisteita seinälle :ahem:! Hyvä homma muuten tyttöjen huomata, ettei ulkonäöllä ole väliä jos musiikki nappaa.Jostain syystä ne molemmat istuu tällä hetkellä täällä katselemassa ja kuuntelemassa tuota. Ja just tulivat johtopäätökseen että "On se kyllä ruma, mutta on tää ihan pikkusen hyvää musaa kuitenkin."
Ymmärtäny mitään. Paitsi makkarin.Makkariin seuraavat laitteet:
Western Digital TV HD Live Media Player:
![]()
ja
Linksys WUSB600N V2, 300Mbps:
![]()
Toimii varsin loistavasti, ajaa siis periaatteessa saman asian kuin PS3 olkkarissa (paitti, että ei voi pelata) eli voin streamata leffat, sarjat, ämpeekolmoset ja kuvat suoraan PC:ltä. Tunnistaa TVersityn, mutta toimisi kyllä myös ilman Media Serveria. Toki tuohon voi littää suoraan ulkoisen USB-levynkin. Tuossa on myös LAN-liitäntä.
WLAN-tikun kanssa tarttee olla tarkkana, aika harva toimii tuon WD:n vempaimen kanssa, tuo em. Linksys skulaa kuten myös samaisen tikun hieman vanhempi V1-versio.
WD maksaa noin satasen, wlan-tikku vähän yli 30 euroa.
Toi alempi on joku erikoisdildo ja ylempi kauko-ohjain siihen.Ymmärtäny mitään. Paitsi makkarin.
Mä luin rivien välistä että Oopeen seksielämä on nyt kohillaan!Ymmärtäny mitään. Paitsi makkarin.
Ilmankos Oopeeta ei pahemmin ole forumilla näkynyt lähiaikoina :frank:Toi alempi on joku erikoisdildo ja ylempi kauko-ohjain siihen.
Näkynyt lähiaikoina? Pitäisikö olla "viimeaikoina"Ilmankos Oopeeta ei pahemmin ole forumilla näkynyt lähiaikoina :frank:
No jopas, totta.Näkynyt lähiaikoina? Pitäisikö olla "viimeaikoina"