Mehe Rienarsuo
Lupaavin tulokas
Miehet tekee siulle aina NIIN?!? Joku tolkku näihin hommiin nyt miehet! Ei aina voi tehdä niin. Joskus näin tai noin tai jopa silleen.Miehet tekee mulle AINA niin!! :frown:
Miehet tekee siulle aina NIIN?!? Joku tolkku näihin hommiin nyt miehet! Ei aina voi tehdä niin. Joskus näin tai noin tai jopa silleen.Miehet tekee mulle AINA niin!! :frown:
Miksi sinä sitä kissasi kollia haluat?:doubtful:Noh missä se miun jussi viipyy!?
Sitä miekin olen sanonu!Miehet tekee siulle aina NIIN?!? Joku tolkku näihin hommiin nyt miehet! Ei aina voi tehdä niin. Joskus näin tai noin tai jopa silleen.
Näin vanhemmalla iällä en tule enää niin nopeasti :nope:Noh missä se miun jussi viipyy!?
Näin vanhemmalla iällä en tule enää niin nopeasti :nope:
![]()
Juu. Näinhän se on nuoret klopit (=khn) tulloo heti, ja vanhemmat patut vähän...tai paljon myöhemmin (jos olleskaan)Toisaalta se "myöhemmin tulo" on joko hirvittävä tuska tai suuri nautinto
Päätä itse![]()
MÄ EN OO MIKÄÄN VANHEMPI PATU! :nope:vanhemmat patut
:doubtful: Ootpas!!!MÄ EN OO MIKÄÄN VANHEMPI PATU! :nope:
Mykistävä ensipostaus!
Ja kauanko kestää tällä kertaa Forum-rodeossa, ennen paiskautumistaan kanveesiin kera kielisoittimen?Mykistävä ensipostaus!
:doubtful: Ootpas!!!![]()
Joo, mutta sulla on banjo. Se kattaa kevyesti kaikki noi muut tuntomerkit.Vanha patu on:
- kalju
- lihava
- töissä tehtaassa (tai YLEllä)
- polttaa smarttia
- juo kaljaa
...noista ei pidä paikkaansa kuin yksi. Joten en täytä patun tuntomerkkejä.
Mutta huomaa kulma, se on vielä 45 astetta! Vielä pojottaaJoo, mutta sulla on banjo. Se kattaa kevyesti kaikki noi muut tuntomerkit.
Ja kauanko kestää tällä kertaa Forum-rodeossa, ennen paiskautumistaan kanveesiin kera kielisoittimen?