10 pahinta seksivirhettä - vältä näitä!

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Jjusban
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä

Jjusban

Newbie
Liittynyt
2.11.2000
Viestit
13447
Sijainti
(
10 pahinta seksivirhettä - vältä näitä!

1. Vehkeellä läiskiminen otsaan napsahtelevien äänten toivossa
- Sinansä normaali toimintatapa, mutta ennenaikaisesti suoritettuna saattaa vaikeuttaa naiseen tutustumista, ja varsinkin yökylään pääsyä.

2. Kovaääninen äidin nimen huutaminen hommien aikana
- Toimii ainoastaan, jos naisella on sama nimi äitisi kanssa. Jo sana "äiti" huudettuna voi olla hankala selittää.

3. Oudot pukineet
- Monasti näätäasu saattaa latistaa tunnelmaa, vaikka tuntuisi päivastaiselta. Sama koala-asun kanssa.

4. Liiallinen pervoilu
- Raja on häilyvä, mutta esim. peräsuolen ulos pullauttaminen hekuman hetkellä saattaa olla liikaa. Varsinkin partnerin suolen kanssa saa olla varovainen.

5. Älä estä kuljettajaa näkemästä oikealle
- Monesti lukeekin kylteissä, mutta on lain mukaan rangaistava teko. Kannattaa myös välttää eläinten ruokintaa, ellei sitä ole erikseen sallittu.

6. Oudot seksiäänet
- Jo hiljainenkin laulaminen jörnintätuokion aikana saattaa mennä nuotin vierestä ja se kuulostaa aina ikävältä. Linnunääniä taas suosittelevat myös ammattilaiset. Niitä voit opiskella levyltä, kunhan muistat jättää lintujen nimet sanomatta, esim "käpytikka", tai "lehtokurppa".

7. Hellittely seksin jälkeen
- Auton öljyt pitäisi vaihtaa, nurmikko leikata ja telkkarista tulee rallin F-cuppia. Aikataulu pettää, jos jää lääsimään.

8. Retsostelu
- "Korhosen Einolla on kireempi pylly ko sulla" harvoin toimii, sillä kaikkihan Eikan tietävät ja sen, ettei se ole totta. Pysy totuudessa.

9. Petipuheet
- "Äireen petissä oli sellaaseet metalliputkista tehryt sänkynpäätyt", tai "Kuis olisi sellainen futon, pitäiskö käydä Idea Parkista katsomassa mitä maksaa", kannattaa jättää sanomati, ettei rytmi mene sekaisin.

10. Vaatetus
- Esim. verkkarit ja pilkkihaalari on syytä riisua kokonaan pois. Nappiverkkarit voi kääntää sivuttain.
 
Tää ei oo kovin paha, mutta häiritsevä. Semmonen erhe voi kans tulla tehtyä, jos yhdyntätaloudessa on leikkisiä kissanpentuja, ettei muista lukita niitä aktihuoneen ulkopuolelle ja tulevatkin kesken kiivaimman pariutumisharjoituksen pallottelemaan kasseilla. Teräväkyntisiä pirulaisia ovat kissanpennut.
 
Tää ei oo kovin paha, mutta häiritsevä. Semmonen erhe voi kans tulla tehtyä, jos yhdyntätaloudessa on leikkisiä kissanpentuja, ettei muista lukita niitä aktihuoneen ulkopuolelle ja tulevatkin kesken kiivaimman pariutumisharjoituksen pallottelemaan kasseilla. Teräväkyntisiä pirulaisia ovat kissanpennut.

Se on numero 11.
 
Jaa vai ei koala-asu kelpaa? Saatanan saatana, hukkaan meni ne rahat.

Kiitos kuitenkin kuvasta!
l_99515.jpg
 
Niin älkääpä tehkö virheitä tärkeissä hommissa! ;)
 
Ylös