2nd Annual F1-Kauden Avajaismöötte

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Matxi
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Thyella raportoi:

joku kertoi äsken jonkun tosi hauskan jutun piokeripöydässä. hayuskaa on ja estate pyytää vettä.- aion olla kusihousunörtti ja juda sekä kurkon että baileysin loppuun. :alppu:

terkyuin Thyella,. thyykkään twisät :o:8
 
Joko möötteläiset ovat heräilleet? Ketkä kaikki potee krapulaa?
 
Viimeksi muokattu:
Katsokaa siellä Turussa, ettei telkkari ole täynnä Matxin eritteitä - Anna Eriksson laulaa kolmosella! :yuck:
 
Mää en tajuu mitän. Suvi on kaunis nainen lauonnosssakin ja..... ja sitöraaaa. Mie rajaksa ajataekllla.! PÅitäjäääkäää kivaa½!!
 
Suvi: Olen sanaton!
Timo:: Hard rock hallelujah! :alppu:
Heikkki: Täällä Heikki! Pitäkäää kivaa! Mä en pidä, vaan maseunnnun!
 
Nimimerkki kouvotsvoni on sammunut kaksi tuntia sitten ja sammunut.

Ihan hauska miitti oli.

Toivottavasti hän herää ennen Ferrarin näytöstä.

Terppa hahmot vender ja Ace. :thumbfh:
 
Terve. Olen tässä maailmassa lopultakin. Pitää painaa ruksia jottei porukka enää kirjoittele nikilläni :rolleyes:
 
aamulla oli hyvä fiilis kun ei sitä baileysia tultu juotua :D toivottavasti kouvo tykkää mun terveisistä! :D

IBIIIIISSSSSS!!!!!1
 
Möötte ohi. Vieraina oli kolme naista, joista jokainen opetteli norjan alkeita. Kukaan mies ei norjaa puhunut tällä kertaa, ei edes Jacques.

Siivoamaan...
 
Ylös