En tiedä, kysy joltain muulta.Montaks mulla?
Olen täysin samaa mieltä!!!!!!!!!!!!!!Moderaattorit voisivat pistää jokaikisen viikon banniin, kun alkavat harrastaa läpinäkymättömyyttä teksteissään, jota viljellään täällä kiitettävästi.
Jos ei tehdä, yhä useampi rupeaa matkimaan samaa mallia ja foorumin katselusta ei tule enää mitään mukavaa katselua.
EDIT: Ottakaa se valkoinen maali fonteista helvettiin.
En tiedä onko toi kommentti nyt vitsi mutta sanotaan nyt silti, että kun tässä vähän niin kuin on nimenomaan tarkoitus, että vastaukset on valkoisella. Okei?Moderaattorit voisivat pistää jokaikisen viikon banniin, kun alkavat harrastaa läpinäkymättömyyttä teksteissään, jota viljellään täällä kiitettävästi.
Jos ei tehdä, yhä useampi rupeaa matkimaan samaa mallia ja foorumin katselusta ei tule enää mitään mukavaa katselua.
EDIT: Ottakaa se valkoinen maali fonteista helvettiin.
Protesti! Tiesin kyllä tuon, mutta oletin pointin olevan kuitenkin puulajissa.2. Ei mitään - Suomessa ei ole valmistettu tulitikkuja vuosiin. Onneksi tämänkin jotkut tiesivät, ettei kompa karahtanut ihan nilkoille.
Kekkonen ei muuten koskaa edustanut Keskustapuoluetta, koska oli presidenttinä vuodesta 1956 alkaen ja Maalaisliitto vaihtoi nimensä vasta 1965.Vastaukset:
1.Maalaisliittoa ja Keskustapuoluetta
2.Ei mitään - Suomessa ei ole valmistettu tulitikkuja vuosiin. Onneksi tämänkin jotkut tiesivät, ettei kompa karahtanut ihan nilkoille.
3.Ragnar Granit - lääketiede 1967
4.Norjalaisella - Björn Einar Romören 20.3.2005
5.Mariko Pajalahti
Tilanne:
Mehe Rienarsuo 4
Otto Hokkanen 3,5
AJ, The Stig, Moe, lfb, Zervuska Haidis, jps, PekPoy 3
Tmoi 2,5
Aziz, Teppoil, Il Tempo Gigante, Azly 2
Jusban, Lancer 1,5
Balthazar, Nipsuhuuli, Pietari 1
Trullinkaasu, Banaani 0,5
Puupää 0
Captain Howdy -107
Miksi juuri 3,5? Miksei vaikka tasan 4?Otto Hokkanen 3,5
"Vastaan silti haapa."- vastaus toi vain puolikkaan, koska vastasit silti haapa.Miksi juuri 3,5? Miksei vaikka tasan 4?
Ne jotka ovat vastanneet keskustapuolue joutuvat vaihtamaan avatar-kuvakseen Matti Vanhasen.Kekkonen ei muuten koskaa edustanut Keskustapuoluetta, koska oli presidenttinä vuodesta 1956 alkaen ja Maalaisliitto vaihtoi nimensä vasta 1965.
Lisäksi se on silti vain yksi puolue, vaikka nimi vahtuukin.
Ehdotan kaikille jomman kumman tai molemmat vastanneille 1 pistettä :frank: