Taisivat buuata poliitikolle joka jakoi palkinnon Hamiltonille.
Kyllä sieltä buuausta tuli vielä siinäkin vaiheessa kun Asrka alkoi haastattelee Hämistä.Hyvinkin mahdollista, en tuossa vaiheessa niin kovin tarkkaan enää katsonut. .Quote Originally Posted by ToXiCiTy View Post
Taisivat buuata poliitikolle joka jakoi palkinnon Hamiltonille.
Huomaa kyllä, että aika kylmiltään Arnold heitetty haastattelemaan.. Melko tylsät kysymykset, mutta hyvää showmeininkiä kuitenkin.
Haiskahtaa kyllä tahallisuus Kimin ongelmissa. Vettel saa paistatella pallilla ja Kimin kausi taputeltu jo ensimmäisessä kisassa. Kirveet jo niin syvällä ettei niitä ylös enää saa.
Haiskahtaa kyllä tahallisuus Kimin ongelmissa. Vettel saa paistatella pallilla ja Kimin kausi taputeltu jo ensimmäisessä kisassa. Kirveet jo niin syvällä ettei niitä ylös enää saa.
Niin oi pitänyt, mutkun ei.Kimin ois pitäny heittää Vettelin eteen sisälle ekaan mutkaan kun oli jo eellä.
No voi jeesus...Ei johtunut. Eihän sinne ongelmarenkaan puolelle mitään edes osunut, niin kuinka ne ongelmat olisi siitä voineet johtua?Olettaen siis että Räikkösen ongelmat vasemman takarenkaan kanssa johtuivat nimenomaan tuosta alun törmäyksestä.
No voi jeesus...Ei johtunut. Eihän sinne ongelmarenkaan puolelle mitään edes osunut.
Eikös sinne Sainz paukkinu?
Eikös sinne Sainz paukkinu?
Taas jännitti kunnolla kauden avausta, mutta paskaahan siitä tuli. Eniten vituttaa Kimin tilanne, kun kyytiä riitti, mutta ulkopuolisia kuskista riippumattomia ongelmia oli jonoksi asti siinä missä esim. Vettelillä ongelmia ei ollut lainkaan. Vaikuttaa tässä mielessä samalta kuin viime kausi Alonson kanssa. Vitutus korostuu, kun tietää, että Melbourne on yksi niistä ns. Kimin kisoista, joissa Kimillä on hyvä mahdollisuus Vetteliä vastaan. Malesia puolestaan on lämpötilojen kannalta yksi parhaista kisoista Kimille, joten osuvaa on, että todennäköisesti Kimi saa 10 ruudun lähtöruuturangaistuksen myös sinne ilman omaa syytään. Siitä onkin sitten hyvä jatkaa Vettel ykköskuskina loppukauden kisoihin, kun on osoittanut ylivoimaiset kykynsä Räikköstä vastaan. Ferrari, haistakaa vittu!
Niin oi pitänyt, mutkun ei.
Näytä liitetiedosto 21059
Eli Kimillä meni peräänajossa antistall päälle ja siitä toi himmaus. Ei tämä kisa Kimin osalta omiin virheisiin mennyt, koska ei niitä ollut.