Pietari
HarjunHerra
Minulla näyttää tältä:
Nyt jos ei lopu niin hankin 120 megan yhteyden ja tuun näyttelemään tuloksia. :mad_old:
edit. Kunhan höpisin vaan.
Viimeksi muokattu:
Minulla näyttää tältä:
Nyt jos ei lopu niin hankin 120 megan yhteyden ja tuun näyttelemään tuloksia. :mad_old:
Helpsonille soitto maksaa tolkuttomasti.Pitääpä laittaa sitten valituskirjelmää menemään, kun jää oma nopeus puoleen
Puolipöhkön vastaavasta.
Ovat vaan viime aikoina muuttaneet Soneran palvelunumerot ja muut niin sekaviksi, ettei oikein tiedä mihin pitäisi soitella. Maksaakin varmaan pitää 3 € minuutti, jos jotain kysyy.
Helpsonille soitto maksaa tolkuttomasti.
0200 17000 peruspuhelun hintainen, ja paina kakkosta kesken puhelun jos siltä tuntuu.
Tollanen sitten kanssa piti hommata:
[/QUOTE]
Katsoin ensin, että KAHISEVAA, petyin.
:doubtful: No okei, hiukka muokkasin juu.Helpsonille soitto maksaa tolkuttomasti.
0200 17000 peruspuhelun hintainen, ja paina kakkoseen kesken puhelun jos siltä tuntuu.
Sais jo tullakin.Tilattu (ja maksettu) Nokia 5800.
Vaihda Elisaan, josko sitten alkaisi kölökkästä paremmin.
Mulla on Elisan 24/1 ja Micaelilla näkyy olevan myös.
Toi Micaelin netti se vasta lentääkin niin, että punatulkut heittää turbulenssissä tahatonta immelmannia ja syöksykierrettä.
6 yötä täällä: http://www.radisson.com/fiji two bedroom suitessa ja lennot Fidzillä, sekä yhteensä 4 yötä HongKongissa (1 mennessä tuonne, kolme tullessa.)
... nyt pitäis Hulluilta päiviltä saada vielä halvat lennot HK:n, niin talviloma on paketissa - alle 1400€ / naama :ahem: :thumbup: