kouvotsvoni
Banjottu
SJMRunar & Kyllikki?
Jakopäänhihna?
AJ?
J.Heldenview?
What is this?
SJMRunar & Kyllikki?
Jakopäänhihna?
AJ?
J.Heldenview?
What is this?
Mukana syömingeissä jos vain mahtuu, tulen katsomaan skabaa huomenna..
Paloitelkaa minut aamunkoitteessa, mutta täytyy jättää sittenkin möötte väliin. Päästäänkin muuttopuuhiin jo viikonloppuna kun talo vapautuu etuajassa. Menee liian myöhäiseksi jos tulen Medariin, jotta saisi jotain konkreettista huomenna vielä tehdyksi muuton eteen
Meiän kyytiin mahtunee pari tyyppiä...Mä hyppään sitten jonkun kyytiin kun lähdetään radalta Medariin.. Radalle tulen kävellen tai juosten.
Meiän kyytiin mahtunee pari tyyppiä...
Juu eiköhän onnistuJos suinkin mahtuu niin......
Juu eiköhän onnistuKattellaan kun keskustaan ruvetaan siirtymään.
Veschacher ei pääsekään huomenna!![]()
Veschacher ei pääsekään huomenna!
Olen täällä hyvinkäällä, huomasin että tuo oli ihan puolikuolleen näköinen. Kuumetta 38,7 joten hän jää kyllä huomenna kotiin.. Lupasi kuitenkin antaa mulle katsomo-tunnarit joten nähdään formulat..
Päivitin listaa. Olettekohan Medarissa jo ennen 14.30 tuolla ajajamäärällä?
Kuinka pitkä matka radalta on medariin? n: km?
Soittakaa mulle, kun kisa loppuu.
käsken alpun soittamaan jahka A-finaali on käynnissä niin tiedetään aika tarkkaan ETA sillon![]()
Ruokailumöötte:
Yllätysvieras oli Pikkulikka. Tultiin paikalle 20 minuuttia ennen muita, ja tyttö söikin jo. Alppu istui tytön viereen, ja sai alkupaloja, sekä ylennyksen pallopojaksi. Tyttö esiintyä lallatteli, eikä turhia ujostellut. Oli kiva nähdä vanhoja tuttuja ja uusiakin.
Kun lähdettiin pois, mun korko tarttui portaisiin, kaaduin tyttö sylissä, mutta sain suojattua. Huh.