0.7 pullon jälkeen oli kyllä ihan noheva olo.Ja mikäs olo nytten?![]()
En, mutta pitää nyt vetää pienet iltapäiväkännit koska vitutus. Viikonloppuna sitten isommalla kädellä, jos en joudu/pääse treffeille..Oletkos lomalla btw?
Ok.En, mutta pitää nyt vetää pienet iltapäiväkännit koska vitutus. Viikonloppuna sitten isommalla kädellä, jos en joudu/pääse treffeille..
edit: vasta vähän ennen joulua alkaa lomat.
Rahaa ei voi koskaan olla liikaa. :idea: Viimeksi tulin tuolta vasemmalta tähän koneelle. Istumaan toim. huom.Ok.Ei siinä mitään
Jois varma itekkin jos olis rahaa
Mistpäin muuten tulit?
Parhaillaan.Lämmintä nestettä
![]()
Juot vissiin joka viikonloppu jotain alkoholipitoista... :eek!: Onhan kavereita vai koneenko ääressä?Joops tuli ässällä käytyä tänään ja en muuten olis ostanu mutta kun niin halvalla sain. 5.90€ 6packkia lonkeroa. Nyt riipasen ekaa tässä. :ahem:
![]()
Ja kuva todisteena mulla.no Turengin reissulla erreyksen tein, kun ei Alkoa radan vieressä ollut.
Olisin muuten ollu juomatta tän vkl mutta kun tuota sai niin halvalla.Juot vissiin joka viikonloppu jotain alkoholipitoista... :eek!: Onhan kavereita vai koneenko ääressä?
Mutta....mutta...ETHÄN SINÄ EDES ollut siellä! Nyt heti kuvamateriaali vaikka tuonne meseosoitteeseen mars.Ja kuva todisteena mulla.![]()
Olisin muuten ollu juomatta tän vkl mutta kun tuota sai niin halvalla.Niin tosiaan nyt koneen ääressä mutta ensi viikon sunnuntaina on sitten kaverin kanssa alottelut ennen ferry corstenin keikkaa. :ahem:
Tässä kuva turenkilonkeroista:Mutta....mutta...ETHÄN SINÄ EDES ollut siellä! Nyt heti kuvamateriaali vaikka tuonne meseosoitteeseen mars.
Hyi jeesus tuo kolalonkero on kauheaa :yuck: en tiiä kuinka noin makeaa litkua pystyy edes juomaanJoops tuli ässällä käytyä tänään ja en muuten olis ostanu mutta kun niin halvalla sain. 5.90€ 6packkia lonkeroa. Nyt riipasen ekaa tässä. :ahem:
![]()
Se alkuperänen kultalonkero on paljon makeampaaHyi jeesus tuo kolalonkero on kauheaa :yuck: en tiiä kuinka noin makeaa litkua pystyy edes juomaan