Yhet dokailee. Paheksun!
Noin 1/3 G:tä ja 2/3 T:tä.
![]()
On niin hyvän makuista, että pienen huimauksenkin sietää. Itse asiassa GT:tä joisi vaikkei olisi alkoholiakaan seassa eli ihan maun takia. Tosin tää mun lasilisessa on prosentteja apaut 15.Ei kannattasi juoda tuolleen sekaisin. Voi tulla huono olo.
Noin 1/3 G:tä ja 2/3 T:tä.
![]()
On niin hyvän makuista, että pienen huimauksenkin sietää. Itse asiassa GT:tä joisi vaikkei olisi alkoholiakaan seassa eli ihan maun takia. Tosin tää mun lasilisessa on prosentteja apaut 15.
Ota huikat ginistä, niin ei tarvitse inistä.
Jos se yhtään helpottaa, niin kerrottakoon, että viimeiset Bombay Sapphiret meni tähän sekoitukseen. Vaikka kuvassa onkin melkein täysi pullo, kuvankäsittelin viime kesäiseen Bombay-Schweppes -yhdistelmään toisesta GT-kuvasta samanlaisen lasin kuin mistä nyt juon.Mutta kun se on niin sinistä,
eikä katsetta saa irti ministä...