Albert Oil
Hippi ja juntti
Menisipä Räkä ja Raasu seuraavaksi vaikka ruokatoikkiin juupaseipästelemään.
Olen antanut pienen pääni ymmärtää että Kiina ja Pohjois-Korea olisivat myös ihan hyviä netissä.Ymmärsit tahallasi väärin. Jenkit on muita huimasti edellä erityisesti netin valvonnassa. Massiivinen valvonta hoitaa sananvapauden rajoittamisen itsestään kun ei kohta uskalla mistään vallankahvassa olevien mielestä ikävästä asiasta netin välityksellä keskustella.
Tässä on nyt Raasu-hyvä hieman isommista asioista kyse kun siitä saako Vladimir ja Ilja painaa toisiaan pyllyreikään. Jenkit raiskaa globaalisti kaikkien ihmisten oikeutta omaan yksityisyyteensä, mutta se saattaa olla tietysti jenkkilasit silmillä helppo unohtaa. Molemmat ovat ongelmia, mutta toinen on "hieman" suurempi ongelma kuin toinen.
Enpäs mene.Menisipä Räkä ja Raasu seuraavaksi vaikka ruokatoikkiin juupaseipästelemään.
Lähtikö lasinilkka ontuen pois?Ja siitä lähti kone käyntiin. Ekalla osui Jari nappiin. Huikea mies.
20 oli Jarin suosikkinumero arvotuista, mut ei sekään ollu kiva silleen oikeesti. Paskat numerot.Arpoiko pelkkiä kymppejä?
Haiskahtaa homolta?Mikäköhän lienee termin akkojen hömpötyksiä maskuliininen vastine? Ukkojen hömpötyksiä? Äijien äyskimisiä? Urosten urvotuksia? Miesten metkuja? Poikain pelleilyjä? Jätkien jännäjuttuja? Kaksilahkeisten kaakatuksia? Parrakkaiden pärinöitä? Peniseläinten peuhailuja? Isäntien illistelyjä? Herrain hekumointeja?
Haiskahtaa homolta.Fagerholmien fapfapfappeja.
Piti oikein tarkistaa, että eihän ne saatana eilen sentään kaviouraa käyneet pilaamassa.SM-rallia. Ek5 ja 8: Savo. Eka kilpailija vartin kuluttua.
https://www.youtube.com/watch?v=HZRZlSyQjE0