Kuinka nopeasti saadaan 5474 viestiä täyteen, part 2

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Renngeist
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Eipä nyt vasitennii kiusata uusia hahmoja. Muutama yritys meni itseltänikin ennen kuin hokasin, että isolla pitää (tietysti) sukunimi kirjoittaa.
 
Ja se väittää, että evästeet pitää olla käytössä, miten se tehdään?
 
Isolla alkukirjaimella. Se ei muuten ole Pulkkinen. Hitaasti kertyy viestejä tähän ketjuun yhä edelleen muuten.
 
Toi on kyllä aika korkea tuo viestimäärä. Melko pahasti täytyy omaa viestimäärää turvottaa yhden jos toisenkin ennen kuin siihen päästään. Sama se tietysti on sen Mitternacht Cupin kanssakin, ollut.
 
Toi on kyllä aika korkea tuo viestimäärä. Melko pahasti täytyy omaa viestimäärää turvottaa yhden jos toisenkin ennen kuin siihen päästään. Sama se tietysti on sen Mitternacht Cupin kanssakin, ollut.

Tän toikin voi tietenkin poistaa ihan kokonaisuudessaan, joten sitten kisan valmistumisen ja perkauksen jälkeen +postausmäärät palaavat ennalleen.

Mutta tuo Mitternacht on kyllä ihan vaan portausmääriä varten.
 
Ja se väittää, että evästeet pitää olla käytössä, miten se tehdään?

1. Ota eväskori 2. Valitse jääkaapista sopivat eväät. Sopivat eväät ovat mm. dompparin kassit, omena tai banaani. Voit täydentää eväitäsi voileivillä. 3. Laita valitsemasi eväät koriin. 4. Lähde eväsretkelle. 5. Syö eväät 6. Yhtäkkiä huomaat ison karhun metsässä. 7. Juokse karkuun 8. Unohdit eväskorin metsään. 9. Harhauta karhu 10. Ota eväskori maasta 11. Juokse äkkiä kotia.
 
1. Ota eväskori 2. Valitse jääkaapista sopivat eväät. Sopivat eväät ovat mm. dompparin kassit, omena tai banaani. Voit täydentää eväitäsi voileivillä. 3. Laita valitsemasi eväät koriin. 4. Lähde eväsretkelle. 5. Syö eväät 6. Yhtäkkiä huomaat ison karhun metsässä. 7. Juokse karkuun 8. Unohdit eväskorin metsään. 9. Harhauta karhu 9. Ota eväskori maasta 10. Juokse äkkiä kotia.

tai Leevin pallit (eli paavin lellit)
 
2. Valitse jääkaapista sopivat eväät. Sopivat eväät ovat mm. dompparin kassit, omena tai banaani. Voit täydentää eväitäsi voileivillä.

Lisäys ja tarkennus: tomaattejakin voi eväisiin lisätä, mutta vain jos ne on tuotu Espanjasta
 
Ylös