Lumipallo
Well-known member
- Liittynyt
- 3.10.2009
- Viestit
- 2168
Nyt Mehe loukkaantus, mutta minä ilostusinAlkais näyttää siltä, että Lumipallukka on naispuolinen Mehe. Siis kirjoitustyyliltään ja silleen.![]()
Nyt Mehe loukkaantus, mutta minä ilostusinAlkais näyttää siltä, että Lumipallukka on naispuolinen Mehe. Siis kirjoitustyyliltään ja silleen.![]()
Mine rakasta sinu <3.Tulipas mieleeni sellainen seikka, että humppasin kerran sahtipäissäni hintin kans vanhassa heinäladossa.
Olenkohan tuollainen toistaitoinen nuori :dunno:?Miten tutulta tuo kuulostaakaan. :dunno:
Sympatiseeraan kyllä naisena Tiinaa, mutta Tiina on ihan sysitavi.Tiinan on vaikea ymmärtää, että mies selviää ilman rangaistusta.
Oi kiitos, verkahousut istuu aina yhtä muodikkaasti päälle ja alle.Nyt Mehe loukkaantus, mutta minä ilostusin! Rakas nuorisohousu <3. Olkoon housusi iäisesti muodista poissa mutta sinulle istuvat!
Yhden koon verkkahousut?Oi kiitos, verkahousut istuu aina yhtä muodikkaasti päälle ja alle.
Sarkahousut oliskin ollut vissiin hieman karheet... haittaaksseOi kiitos, verkahousut istuu aina yhtä muodikkaasti päälle ja alle.
Just silleen ja välillä raappahousut. Ei kait kenkään ei-nuorisoon kuuluva pidä päällään muuta? :wink:Yhden koon verkkahousut?
Juttu kokonaisuudessaan täällä.Ohjeet demareille: Aseiksi äärioikeisto, ylimielisyys ja vaalirahailmiö
Perjantai 2.3.2012 klo 22.00 (päivitetty klo 22.33)
- Tilanne tulee pahenemaan ennen kuin se paranee, pohditaan demarileirissä puolueen kannatuksesta.
Älä muuta sano. Demarit ovat aivan pihalla.Juttu kokonaisuudessaan täällä.
En ole muiden(kaan) puolueiden toimintaohjeita nähnyt, mutta ainakaan tuosta ohjeistuksesta en löytänyt mainintoja kansalaisten/äänestäjien asioiden hoitamisesta ja olojen parantamisesta.
Kyllähän demarit kovasti yritti populismia, mutta se jäi vain puheeksi.Demareiden olisi pitänyt ostaa Soinilta populismiluento kannatuksen nostamiseksi.
Demarit ois vähimmällä vaivalla muokattavissa persuille hallituskumppaniksi, mutta eivät kai siihen satsaa. Oishan se vähän erilaista, vai?Demareiden olisi pitänyt ostaa Soinilta populismiluento kannatuksen nostamiseksi.
Buuuuahh...Jugnerin ja kumppaneiden toimintaohjeet puolueellensa tuovat mieleen tuotteistukset eli bisnesmaailman...Juttu kokonaisuudessaan täällä.
En ole muiden(kaan) puolueiden toimintaohjeita nähnyt, mutta ainakaan tuosta ohjeistuksesta en löytänyt mainintoja kansalaisten/äänestäjien asioiden hoitamisesta ja olojen parantamisesta.
Ai tämä lööppi Captain How.... Smokey:stä?Pitipä tähän attachmentoida hauska lööppi, mutta multa on näemmä viety oikeudet sen tyyppiseen hassutteluun. :frown:
AL: Tampereen sarjaraiskaaja paljastui "Kapteeni Tupakaksi"
SKS-kirjaimet suhahtelivat ja edustaja vaikutti päihtyneeltä.
Kataja myöntää näin tapahtuneen. Hän kertoo olleensa illan aikana SDP:n tilaisuudessa, jossa tarjottiin alkoholia. Katajan mukaan pikkujoulujen glögikaudella muillekin edustajille on voinut käydä samalla tavalla.
Kataja katuu tekoaan ja myöntää olleensa väärässä paikassa väärään aikaan.