Domppari tekis 96 000km vaijerin metrin pätkistä puristusliittimillä.
Itseasiassa mä kyllä ajattelin että jesarista.
Domppari tekis 96 000km vaijerin metrin pätkistä puristusliittimillä.
En tiedä, oletin lööpin perusteella että omaansa.Ai Pyryfin pimppaa?
En tiedä, oletin lööpin perusteella että omaansa.
Lieneekö tuo mahdollista?18-vuotias Kendall Jenner liian lyhyessä mekossa
Anarkistit järjestäytyvät. Vois olla jonkun sketsin aiheena.
http://www.hs.fi/kaupunki/Anarkisti...bussiliikenteen+lakkotiistaina/a1411263587935
Jasmine hankki kolmannen rinnan
Floridalaisnaisen kauneuskirurginen haave oli niin erikoisesta päästä, että operaatiota suorittavaa kirurgia oli vaikea löytää. Kotonakaan ei varsinaisesti ilahduttu.
– Äitini juoksi ovesta ulos. Hän ei puhu minulle enää. Hän ei anna siskoni puhua minulle. Isäni ei ole kovin iloinen. Hän hieman häpeää minua, mutta hyväksyy tämän, kolmannen rinnan hankkinut Jasmine Tridevil kertoo.
Myöskään lääkäreiden keskuudessa nuoren naisen toive kolmannesta rinnasta ei saanut juuri kannatusta. Nainen kertoo soittaneensa ainakin 50 lääkärille, kunnes tärppäsi.
– Oli todella vaikeaa löytää joku, joka suostuisi tekemään tämän, koska he (lääkärit) kokivat toimivansa vastoin etiikkaansa.
Nuoren naisen mukaan kolmannen rinnan hankkimiselle oli kaksi syytä. Ensinnäkin hän unelmoi omasta tosi-tv-ohjelmasta.
Neitokainen kuvaa jo nyt elämäänsä kotosalla näyttääkseen katsojille millaisia arkihaasteita yksi ylimääräinen rinta aiheuttaa.
Toinen syy lienee vielä erikoisempi.
– En halua olla viehättävä miesten silmissä, koska en halua seurustella enää, hän sanoo ja jatkaa.
– Suurin osa miehistä ajattelee, että kolmas rinta on outo ja ällöttävä. Mutta voin edelleen tuntea oloni kauniiksi, kun käytän meikkiä ja söpöjä vaatteita. Voin edelleen tuntea oloni viehättäväksi.
Iltalehti
Joko tämä oli;
Voi. Vittu. Oikeesti.
Joko tämä oli;
Voi. Vittu. Oikeesti.
Anarkistit järjestäytyvät. Vois olla jonkun sketsin aiheena.
http://www.hs.fi/kaupunki/Anarkisti...bussiliikenteen+lakkotiistaina/a1411263587935
Ja eräät pelkää, että tuo porukka tekee vallankumouksen.
Hoi heppapoliisi! Lisää pippurikaasua, yhdellä hipillä vielä silmät liikkuu!