maradona
Resistive User
Ilmankin hauskaa voi olla viinaa.
Justiinsa jetsulleen jee.Maradona ilmeisesti tarkoitta, että viinaa voi pitää ilman hauskaa?
Olet ihan varma, jottei joku ole käynyt toistuvasti lantraamalla vedellä sitä viinaasi?Partyshootterilla menee mäyriksestäkin aika kohtuulliseen känniin , itsellä tuo viina ei niin kovin ihmeellisesti päähän nouse varsinkaan lantrattuna. Raakana yleensä kyllä juon ja ei sen mitään pakastinkylmää tarvi olla sillonkaa.
Kumpi nousee kovemmin päähän
Olet ihan varma, jottei joku ole käynyt toistuvasti lantraamalla vedellä sitä viinaasi?
Pakastinkylmänä toki menee raakanakin. T: Amatööri
No tässä Doomiin tapauksessa olikin kyse näistä 32% ilmeisesti suomalaisista litkuista. Toki hyvä venäläinen vodka eri asia, vaikka voltteja sen 8 enemmänVanha venäjän kävijä ja juo vodkan kylmänä.:thumbfh:
No tässä Doomiin tapauksessa olikin kyse näistä 32% ilmeisesti suomalaisista litkuista. Toki hyvä venäläinen vodka eri asia, vaikka voltteja sen 8 enemmän![]()
Tärkeintä on kova kohmeloTärkeintähän ei ole hauskanpito, vaan kovat promillet.
Vodkapullosta toi joni puhu ja en huomannut prosentteja.Vähän hakemaan lisää viina tietoutta Joni!
Ja ihan sama muutenkin. Vois vaikka puhua sitten kohta yksinkertasesti "0.5L alkoholijuomapullosta(32%)
Viina nousee nopeemmin ja korkean alkoholipitoisuuden ansiosta sitä ei tarvi juoda niin nopeasti. :ahem: 1:2 suhteen, kun tekee drinkin, niin hyvin toimii. :alppu:
Mistä tiedät?![]()
32% vodka?
Keskustelussa 9 kommenttia (ennen tätä) joista 8 moderaattoreilta.![]()