Mielialasi ja päällimmäinen tunteesi just nyt?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Olga
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Hyvä fiilis, parintunnin päästä on lähtö pikkuveljen häihin. Samalla hoitavat ristiäiset. :thumbup:
 
paska.. flunssa pahentunut ja piti jäädä saikulle.. ekan kerran puoleentoista vuoteen.

Jo oli aikakin sairaslomalle. :D No mutta eihän se koskaan kiva ole olla kipeänä. Parane pian ;) Ite oon joka kuukausi pari päivää pois migreenin takia. :dunno:
 
Jo oli aikakin sairaslomalle. :D No mutta eihän se koskaan kiva ole olla kipeänä. Parane pian ;) Ite oon joka kuukausi pari päivää pois migreenin takia. :dunno:

No joo, nyt oon jo aikalailla terve ja pistin juuri kilpapyörän kesäkuntoon.. olis tarkoitus lähteä kohta lenkille :)
 
Onpahan taas ollu haikea aamu. Itkin suihkussa salaa, kun en lapsen nähden kehtaa. Mutta ei kai se auta, pakko vaan reipastua tästä. Nyt kaupoille, illalla kokkailua. Huomenna vois leipoo pullaa. Pyykätä ja siivotakin pitäis. Paras vaan pitää itsensä touhukkaana, niin ei kerkee murehtia.
 
Tää saatanan puolinuhapaska-tukehdunyölläräkään tauti sais nyt ottaa suunnaan JOHONKIN SUUNTAAN. En vittu jaksa kärvistellä puolikykyisenä. Menis nyt vittu kokonaan pois tai sit löis kerralla 39,5 kuumeet ja tappais pöpöt. ALKAA VITTUTTAA.

Meen kohta ulkoilemaan ilman paitaa tonne +2 keleihin niin alkaa elimistökint tajuta, että tässä ollaan tosissaan.

Närppii.
 
Tuli semmoinen yleisvitutus omaan pienuuteen.:thumbfh:

Mä haluaisin johtaa koko maailmaa. Tai ainakin olla miljardööri. Vittu nii.:mad:


Alä Iines itke....:rolleyes:
Tai älä Ville välitä jne...:o

Mikäpä tässä, pieniä harmeja, mutta ei niillä ole merkitystä 5 v kuluttua!
Enempi positiivistä fiiliksiä!!:thumbup:
 
Ylös