Balthazar
Luonnollisesti.
Tuosta tuli mieleen, että mahtaa se suomipoikaa sisäisesti lämmittää, kun italialaiskaunotar esittelee itsensä vaikka näin: "Panetta, Anna."
Tuosta tuli mieleen, että mahtaa se suomipoikaa sisäisesti lämmittää, kun italialaiskaunotar esittelee itsensä vaikka näin: "Panetta, Anna."
No joo, olihan se aivan onneton, mut näillä se on mentävä.RAY - RAY - Kirsikka![]()
Pyydä Moe paikalle, kyllä sitten persettä painetaan.Sain eilen uuden istuintyynyn, nyt on hyvä istua, kun ei persettä paina yhtään.![]()
Vähä sama. Oli pikkasen hottis daami tossa kopiokoneella tänään. Hain kahvia siinä ja aattelin etä nopeesti ku haen, ni ehdin näkee viel tulomatkalla. No se just käännähti vastaan - rinnat - katsekontakti - matkan jatkuminen - aivoissa pyörii hedelmäpeli.
Ah..........
Pyydä Moe paikalle, kyllä sitten persettä painetaan.
Oliko toi se NOSE vai mikä se melkein seksikokemus nyt olikaan nimeltään?:doubtful:
NSE, vähän siihen viittaavia tuntemuksia oli kyllä.
Mites toi Oral-B, sopis tuonne väliin?
Perjantaifiilis :thumbup: Tässä vähän töitä ja iltapäivällä Party planning committee. Sen jälkeen kotiin ja vaatteet vaihtoon. Keskustaan ja gurmeeta ja food demoa ja wine tastingia. Tästä on pakko tulla hyvä päivä.