Syön parhaillaan 4 (vatsa repee jos saa santsata)

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Sabelt Rompe
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Status
Ei avoinna uusille viesteille.
VehnäsäNpylää. Laitoin täytteeks viis tai kuus siivua paimenpoikaa, kaks tuuman vahvuista siivua balkania, yhden siivun jotain palvikinkkua ja kolme siivua meetwurstia. Niin ja kaks siivua kurkkua. Oisin laittanut enemmän, mutta se saatanan muovi vaan repeili siinä kurkun ympärillä, enkä saanut siivutettua.

Juomana toki rasvaton maito. Vapaan lehmän. Säilyy muodot ja maailma pelastuu.
 
Jäi vähän nälkä vaikka söin mikroateriallisen popcorneja.
 
Kusihätä, maha kurnii ja kaikkea. Siispä paahtoleivän päälle levitettä ja sisältöä metallipurkista, jossa lukee vain tussilla söherretty SM.
 
4 henkeen 1 slaissi tuosta julia pizzasta.

5ae3486c54198da365b6189aec71fe15.jpg
 
Eipä siinä ole muilla ollut sitten mitään saumaa.
Ihme että saivat sen yhden palan :nope:
 
Söin äsken kuusi nakkia. Mietin ennen kokkailua josko olisin valmistellut enemmän, vaikkapa yhdeksän (tuo oli esimerkki, ihan hyvin luku olisi voinut olla vaikkapa seitsemän tai kahdeksan, tai jotain muuta, paitsi että mahdottoman suuret luvut kuten neljäsataa tai viisitoista miljardia ovat poissuljettuja) mutta päädyin siihen että kuusi on ihan hyvä määrä, ja tällaiseen kevyeen naposteluun sopiva. Siksi kuusi.
 
Nollalla nakilla taas burb olisi jäänyt nälkäiseksi ja kaikkihan tiedämme, että nälkäinen burb on ällöttävän äkäinen.
 
Status
Ei avoinna uusille viesteille.
Ylös