Syön parhaillaan 4 (vatsa repee jos saa santsata)

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Sabelt Rompe
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Status
Ei avoinna uusille viesteille.

Oksettumisesi saattaa johtua siitä, että joit eilisillalla hieman liian monta tequila-paukkua ja sinulla on siitä johtuva kova krapula alias elimistön myrkytystila päällääns tahi sitten olet joitakin aikoja sitten tullut siitetyksi ja olet näin ollen tiineenä eli pieniin päin ja lapsi sisälläsi ilmoittelee tulostaan aamupahoinvoinnin muodossa näin iltapäivällä.
 
Olen joka vuosi vapun tienossa popsinut suurella mielihyvällä tippiksiä. Nyt on elämästä viimeinenkin ilo karannut, kun ei tippis enää maistu :confused:

Reppuun kiviä, reppu selkään, soudan selälle ja lähden uimaan :ahem:
 
Olen joka vuosi vapun tienossa popsinut suurella mielihyvällä tippiksiä. Nyt on elämästä viimeinenkin ilo karannut, kun ei tippis enää maistu :confused:

Reppuun kiviä, reppu selkään, soudan selälle ja lähden uimaan :ahem:

Kuulostaa siltä kun juoksisi kumppareissa ja painoliivien kanssa maratonin.

En ole koskaan ollut rasvaisten herkkujen perään.
 
Ei vanha jaksa enää wappuilla. Syödä tarttee.
fbf9a03960cda11085f7c6612e487107.jpg


Tuohon päälle veget

b503d74729c908c987d82ef77e777684.jpg


Soosi

a30e2481c3d792614b62539963fdf791.jpg


Ja normaalit ruokajuomat
 
Uijuma! Täällä saa 1500 ensimmäistä Tappara -kakkua ja kahvit mestaruuden kunniaksi. Nytkyllä Pirkkalan Pingviinien miäskin kohottaa kuppinsa :ahem:

Ekat mopokahvit samalla, nevöföget.
 
Jos se, mitä Joni kertoo palstalla syömisestään, ennakoi varsin vaivaista vanhuuspappaikää.

Ei kovasti noita suojaravinteita päivittäin tule.

Tosin voihan se vetää höplästä ja syödä vihanneksia, marjoja, hedelmiä, omegekolmosta ja lihaa päivittäin.
 
Unohdat geeni faktorin vanhus pappa!
Ja kun on noin fiksu, komea ja monipuolinen lahjakkuus, geenit on pakosti ihan vimosen päälle jiirissä.
 
Status
Ei avoinna uusille viesteille.
Ylös