kurski
Oisko minkä tyyppistä ?
- Liittynyt
- 6.10.2009
- Viestit
- 18625
Niin no, monenlaisia mielipiteitä voi ja saa olla.No mielummin minua kuin Jonia.
Niin no, monenlaisia mielipiteitä voi ja saa olla.No mielummin minua kuin Jonia.
Vielä kun aina tietäis miten kohde ottaa.
Kavereiden kesken asia on eri, mutten tiedä Jonin ja Jussin/Tollon ystävyydestä.
Ensinnäkin, itsehän kommentoin Jonin asuintilanteeseen suhteellisen asiallisesti.Mutta ei toi kiusaaminen ketään kovemmaksi jätkäksi tee. Varsinkaan netissä huutelu. Kavereiden kesken asia on eri, mutten tiedä Jonin ja Jussin/Tollon ystävyydestä.
vain siitäkö? samaan kategoriaan kuulunee karting, uimiset, asunnon hankinta, omat lonkerot baariin sekä "sokerina" pohjalla cum in mouthit...Ei sillä etteikö Joni olis vaikkapa juoksunopeudestaan ansainnut pientä piikittelyä, oli se sen verran nolo juksausyritys.![]()
Mutta moderaattoreita saa haukkua, pitääkin.
Faktat pyötää itekkään en oo koskaan vinettänyt takaisin.Mutta milloin Joni on vittuillut takaisin? Ei varmaan ikinä.
Mutta moderaattoreita saa haukkua, pitääkin.
Mun mielestä kannattais keskittyä vähän muiden kuin Jonille fidduilluun. Tulee semmonen olo että viette tikkunekkua lapselta, kun Jonia kiusaatta. Toi Molo K tuli nyt siitä, että kun kiusaatte niin antaumuksella Jonia, niin kestätte varmaan myös itse kiusaamista. Eikö se näin ole?Ensinnäkin, itsehän kommentoin Jonin asuintilanteeseen suhteellisen asiallisesti.
Jos sitten edelleen ko. henkilön kommentointi jatkuu täysin epärealistisella linjalla (hassutteluna tai ei) niin kyllähän tällä forumilla piikki lentää takaisin, joskus enemmän, joskus vähemmän.
(muillekin kuin Jonille)
Jonin olen tavannut useammankin kerran ja pari kertaa joutunut selittelemään herran tekosia, joihin kuittailukin perustuu omalta osaltani myös hieman.
Sulle en tietääkseni ole aukonut päätä enkä ole sua tavannut henk. koht., mutta kummasti "molo" kuittia tulee siltäkin suunnalta vailla isompia perusteita.
Noh, vapaa on vapaa, vittuilun kehto.
:alppu:
Nolla-aasi voisi kyllä vähän miettiä niitä rajoja. Tämä meni nimittäin sen verran veriseksi. RBP! Bannia!toleranssisiipi on ihminen.
Joni on täpöllä pelissä mukana ja nauttii kun toikki vetää lukijoita ihan simona. Voin kuulla naurun tänne saakka sieltä Keravalta
Joni on vailla vertaa oleva keppostelija :nope:
Potutusta tosin lisäisi se, jos Joni näyttäisi jotain merkkejä siitä, että tajuaa olevansa mollaamisen kohteena.