kouvotsvoni
Banjottu
Joko pidetään Forum-möötte Riihimäellä korkeakulttuurin merkeissä?
Janne Katajan Riihimäki-teatteriesitys
Janne Katajan Riihimäki-teatteriesitys
Yritin googlettaa forumin työnhakutoikkia ja päädyin suomi24:n jossa Antsa oli saanut kovat kehut.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/14182791/mika-on-paras-f1-keskustelupalsta
Kävi oikein kivasti kun uudesta pesukoneesta irtosi jalka kesken ensimmäisen linkouksen. Siinä sitä riitti vauhtia ja vaarallisia tilanteita. Ensi viikolla lupasivat tulla korjaamaan.
Pomppii edelleen ympäri huushollia?Siemensin huoltomies kävi laittamassa uudet kierteet ja uuden jalan. Homma pelittää ja rokkaa lailla kanin!
Siemensin huoltomies kävi laittamassa uudet kierteet ja uuden jalan. Homma pelittää ja rokkaa lailla kanin!
Lukaisin huolimattomasti ja ihmettelin kirjoittajan toimintaa.![]()
Lukaisin huolimattomasti ja ihmettelin kirjoittajan toimintaa.![]()
Lukaisin huolimattomasti ja ihmettelin kirjoittajan toimintaa.![]()
SeksiKohu-Olga!![]()
Olis muuten hassua, jos oisit pysäköiny autosi sallitulle parkkipaikalle ja sit parkkipirkko kävisi hinaamassa autosi kielletylle paikalle ja jättäisi tuulilasiin lapun "jos et nopeasti siirrä autoasi kielletyltä paikalta, saat pysäköintivirhemaksun". Tuli vaan mieleen tästä.